Ситуація на Уманщині стабільна

Дата: 11.01.2023 10:50

Ситуація на Уманщині стабільна.

Станом на 06.00 09.01.2023 року «Пункти незламності» відвідало 40 осіб. Оновлені адреси «Пунктів незламності».

Об'єкти критичної інфраструктури забезпечують життєдіяльність району в повному обсязі.

Протягом доби застосовані жовті графіки відключень електроенергії. Через низьку температуру, посилену сильним вітром, у більшості регіонів країни підвищилось споживання електрики, в тому числі і на Черкащині. Також зросло споживання промисловістю та бізнесом. Внаслідок цього зріс дефіцит потужності, в нічні години також. Просимо поставитися з розумінням до ситуації яка виникла та економити електроенергію.

"На жаль поблизу с. Паланки зіткнулися легковий автомобіль та вантажівка. Маємо загиблих. Будьте обережні на дорозі та не нехтуйте правилами безпеки. Дякую всім силовим структурам за забезпечення правопорядку на території району. Дбаємо про власну безпеку та дотримуємось сигналу «Повітряна тривога». Наближаємо Перемогу разом!" - зазначив Начальник Уманської РВА.