Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 12 жовтня

Дата: 12.10.2023 09:36

Фото без описуМинулої ночі Черкащина знову була під ворожим прицілом. Наші оборонці успішно мінуснули ударний дрон противника в небі над областю. Інший “шахед” поцілив у відкриту місцевість. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, пожежу через загорання сухої рослинності ліквідовано. Без потерпілих.

Водночас напередодні в Золотоноші виявили небезпечні знахідки часів іншої війни – Другої світової. Піротехніки вилучили 200 артилерійських снарядів. Сьогодні вони продовжать обстеження території.

– Будьте пильними! – наголосив Ігор Табурець. – Натрапили на підозрілий предмет чи уламок – відразу викликайте професіоналів.

Довідково:
За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, цієї ночі противник атакував Україну ударними БпЛА типу «Shahed» з північного та південного напрямків.
Усього зафіксовано 33 пуски «шахедів».
Загалом Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із ППО Сил оборони України, знищено 28 ворожих об’єктів.