У селах Вільшанка та Острівець відбулися загальні збори громадян

Дата: 21.01.2019 17:03

Обговоренню актуальних питань населених пунктів приділяється особлива увага районної влади, адже це дає можливість визначати подальші перспективи їх розвитку. З цією метою 16-17 січня на загальних зборах громадян побували голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, депутати районної ради, громада населених пунктів.

Сільський голова с. Вільшанка Алла Усатюк прозвітувалася перед громадою про виконану роботу за рік. Зокрема, Алла Іванівна відзначила, що протягом поточного року в населеному пункті за рахунок коштів сільського бюджету було упорядковано сцену сільського клубу на загальну суму 25 тис. грн.

Активну участь в соціально-економічному розвитку населеного пункту бере місцеве товариство «Агрокомплекс-Вільшанка», яке очолює депутат районної ради Дмитро Непотенко. В поточному році за рахунок коштів підприємства придбано паркан на кладовище (38 тис. грн), здійснено ямковий ремонт дороги по вул. Праці (18 тис. грн), а також придбано 50 саджанців горіхів.

На загальних зборах було озвучено й ряд питань, над якими сьогодні необхідно працювати, а саме підведення інтернету та ямковий ремонт окремих ділянок дороги.

Про основні джерела наповнення сільського бюджету та виконання програми соціально-економічного розвитку села Острівець прозвітувалася сільська голова Ангеліна Атаманюк. Зокрема, Ангеліна Анатоліївна відзначила, що протягом поточного року в населеному пункті проведено ремонт доріг по вул. Миру, Черняховського  (335 тис. грн – кошти сільської ради); встановлено огорожу біля Будинку культури (46 тис. грн – кошти сільської ради); встановлено огорожу біля фельдшерського пункту (15 тис. грн – кошти сільської ради, 5 тис. грн – спонсорські кошти); здійснено косметичний ремонт ДНЗ «Калинонька» (1,5 тис. грн – кошти сільської ради, 4,5 тис. грн – спонсорські кошти); проведено благоустрій біля Меморіального комплексу (3 тис. грн – кошти сільської ради); здійснено ремонт системи опалення в сільській раді (3 тис. грн – кошти сільської ради).

Окрім цього, на загальних зборах було обговорено проблемні питання населеного пункту – це відновлення дорожнього покриття та містка, встановлення системи опалення в будинку культури, капітальний ремонт системи водопостачання по центральній вулиці та проведення інтернету.

Постійно опікується питаннями населеного пункту СТОВ «Дружба», яке очолює депутат районної ради Борис Пахолюк. Борис Григорович бере активну участь у соціально-економічному розвитку населеного пункту із благоустрою села, утриманню та розчистці доріг в зимовий період.