Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

У школу – з радістю!

Переглядів: 873

День знань, який відзначається 1 вересня і збігається з початком нового навчального року, – це завжди довгоочікуване свято і для педагогів, і для учнів і їх батьків. Та найбільш очікуваним та хвилюючим цей момент є для тих дітей, які вперше переступають поріг навчального закладу та поринають у світ знань. 

Саме тому вже традиційно напередодні нового навчального року Уманський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить районну акцію «У школу – з радістю!». 

Метою акції є надання адресної допомоги шкільним приладдям дітям, які виховуються у категорійних сім'ях.

У ході акції, що тривала в нинішньому році з 27 по 31 серпня,  працівники центру відвідали категорійні сім'ї та вручили шкільне приладдя (зошити, альбоми для малювання, кольорові олівці, фарби, кольоровий папір, ножиці, ручки, олівці, лінійки та ін.) для 41 дитини,  зокрема для 15 дітей учасників АТО, 4 дітей з особливими потребами, 22 дітей із сімей, що потрапили у складні життєві обставини.

Тож вітаємо усіх школярів із початком нового навчального року та бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах, творчих успіхів та підкорення нових вершин!

                                                    Гущина І.О., директор Уманського районного

                                                    центру соціальних служб для сім'ї, дітей та

                                                    молоді« повернутися до списку новин