Триває набір до поліції

Дата: 09.11.2018 17:06

Фото без описуКерівник апарату Уманської районної державної адміністрації Наталія Сиротюк провела нараду з представниками Уманського районного відділення Національної поліції України, на якій було обговорено питання набору кандидатів на службу.

Набір як в Уманському районі, так і загалом по Черкаській області, триває. Кожен, кому виповнилося 18 років, може спробувати себе у справі захисту спокою і безпеки громадян.

Порядок проведення конкурсу в Національну поліцію України

Процес відбору до Національної поліції України регламентований ст.ст. 47-57 Закону України «Про Національну поліцію» та Наказом МВС України № 1631 від 25.12.2015 р.

Конкурс складається з окремих етапів, для кожного з яких встановлено прохідний мінімум. Кандидати запрошуються на наступний етап лише за умови успішного проходження попереднього. Кандидати, які без поважних причин не з'явились на конкурсний етап в призначений час, не допускаються до подальшої участі в конкурсі.

Послідовність етапів та їх зміст може змінюватись залежно від посади, на яку оголошується конкурс. Процедура проходження конкурсу для конкретної посади описується в оголошенні про проведення конкурсу.

Етапи відбору:

1. Заявка на участь у конкурсі - заповнення анкети та надання необхідних документів;

2. Тестування - оцінка рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань;

3. Медичне обстеження - медичний огляд з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров'я;

4. Перевірка рівня фізичної підготовки - вправи на силу та витривалість;

5. Тестування особистісних характеристик - визначення психологічного портрету кандидата та проведення з ним інтерв′ю;

6. Співбесіда з поліцейською комісією - оцінка відповідності кандидата вимогам до посади;

7. Спеціальна перевірка - перевірка відомостей про кандидатів щодо існування обмежень, пов'язаних із прийняттям на службу до поліції.

Загальна тривалість конкурсу складає близько 45 днів. По завершенні конкурсу формується рейтинг кандидатів, які успішно пройшли всі етапи. Найкращі кандидати за рейтингом приймаються на службу до поліції та направляються на первинну професійну підготовку.

Детальніше про умови конкурсів можливо дізнатись:

1. ГУНП в Черкаській області 18036, м. Черкаси, вул. Смілянська, 57;
  2. (067) 559-85-26, (067) 554-66-93;
  3. https://nabir.np.gov.ua – Система відбору кадрів в Національну поліцію України.