Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Аграрні розписки в Україні: нові ринки збуту, управління ціною та контрактування

Переглядів: 295

6 грудня 2018 року управлінням агропромислового розвитку Уманської райдержадміністрації за підтримки Міжнародної фінансової корпорації в рамках проекту «Аграрні розписки в Україні», SpikeInvestSolution, проведено семінар для аграрних підприємств району на тему «Аграрні розписки в Україні: нові ринки збуту, управління ціною та контрактування».

В семінарі прийняли участь керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, бухгалтера підприємств, викладачі та студенти кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва.

З вступним словом виступила начальник управління Валентина Мовчанюк, яка відзначила, що ефективне виробництво залежить від рівня забезпечення ресурсами і впершу чергу фінансових та матеріальних.В час коли банківські кредити не завжди є доступними для сільськогосподарського виробництва, а особливо для малих та середніх підприємств,одним із напрямків мобілізації виробничих ресурсів можуть виступати аграрні розписки на поставку ПММ, засобів захисту рослин тощо.

Консультантом проекту Аграрні розписки в Україні Романом Колібабою  були висвітлені основні принципи дії, переваги та види аграрних розписок, розглянуто поетапний процес укладення розписок, деталізовано обов’язки та вимоги до кожної із сторін процесу укладення аграрної розписки.

Спеціалістом SpikeInvestSolution доведено до учасників семінару спеціалізацію на нових для України методах торгівлі та хеджування, запровадження на практиці інструментів для зменшення ризиків та максимізації прибутку.

Фахівцями надана консультативна допомога та надано відповіді на поставлені питання аудиторією під час семінару. Зазначені питання, які піднімалися на семінарі свідчать про актуальність проведеного заходу.

« повернутися до списку новин