Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в селах Дубова та Коржовий Кут

Відповідно до графіків перевірок роботи соціальних робітників та планів роботи відділення соціальної допомоги вдома 26.02.2019 року завідувачем  відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Сановською Ю.А. проведено перевірку якості надання соціальних послуг у селах Дубова (на обслуговуванні знаходиться 10 підопічних) та Коржовий Кут (на обслуговуванні – 9 підопічних).

У ході зустрічі з громадянами похилого віку встановлено, що соціальні послуги надаються вчасно та якісно, згідно укладених договорів про обслуговування та індивідуальних планів.

Соціальні робітники належно виконують свої  функціональні обов’язки. Вони піклуються про підопічних, своєчасно доставляють їм продукти харчування, ліки, прибирають в будинках, на подвір’ї, допомагають по господарству, носять воду, оплачують комунальні послуги, оформляють документи на житлові субсидії, доглядають під час хвороби.

Директор терцентру Н.Г. Кицик