Пряма мова. Сергій Овчаренко про кампанію з вибору лікаря на Черкащині

Дата: 16.11.2018 17:13

– Національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» триває на Черкащині. Нині вже понад 56 % жителів області обрали свого лікаря. А це – понад 684 тисячі черкащан.

У системі eHealth на сьогодні зареєстровані 688 лікарів. З ними можна підписати декларацію на отримання первинної медичної допомоги. Водночас Національна служба здоров’я України уклала договори із 42 закладами охорони здоров’я області, що надають первинну медичну допомогу, та одним ФОП – сімейним лікарем з Христинівки.

Наразі маємо позитивну тенденцію до збільшення підписантів декларацій з лікарями. Якщо говорити у розрізі районів, то кращі показники мають Звенигородщина, Золотоніщина, Корсунщина, Канівщина, Лисянщина, Уманщина, а також Шполянський, Чорнобаївський, Чигиринський, Черкаський райони і місто Черкаси. Тут рівень укладених декларацій перевищує 60%.

Зараз ми на шляху упровадження ініційованих Президентом України реформ. Зокрема й медичної. Усе задля того, аби наблизити якісні медичні послуги до пацієнтів.

Прес-служба Черкаської обласної державної адміністрації