Відбулося засідання містобудівної комісії

Сьогодні, 28 березня, під керівництвом голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання комісії з питань містобудівної діяльності в районі.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Кодолова представила на розгляд комісії два питання:

- щодо надання дозволу на розроблення детального плану території в адміністративних межах Дмитрушківської сільської ради з метою розміщення господарського двору;

- щодо надання дозволу на розроблення детального плану території (землі під господарськими будівлями та спорудами), що знаходиться в адміністративних межах Старобабанівської сільської ради (за межами населеного пункту с. Старі Бабани) під будівництво сонячної електростанції.

Детально пояснювали необхідність погодження цих питань зацікавлені особи та сільські голови: сільський голова с. Дмитрушки Сергій Нагорний та інвестор Євгеній Селецький, сільський голова с. Старі Бабани та директор ТОВ «ЕК «Сонячна» Олександр Харевський.

Тож із обох питань комісія прийняла позитивні рішення.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації