Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Медична реформа продовжується. Знайомство з амбулаторією села Ладижинка

Переглядів: 783

Один з найважливіших етапів у підготовці закладів первинної допомоги до укладання договорів з Національною службою здоров'я — реорганізація бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.

Цей процес називається автономізацією, оскільки заклади отримують більшу свободу та можуть планувати свої бюджети ефективно. А найголовніше, зможуть заключити договір з НСЗУ і отримувати гроші за кожного приписаного пацієнта.

Поки наш заклад проходить етап автономізації, щоб вчасно розпочати медреформу в районі, продовжуємо знайомити вас з сімейними лікарями Уманщини.

Сімейна амбулаторія села Ладижинка знаходиться за 30 км від міста Умань та надає медичні послуги для 6 177 жителів, в т.ч. і 1071 дитині до 18 років. Щотижня здійснюються виїзди в 7 приписних сіл відповідно до графіку. Лікарська допомога забезпечується 4 сімейними лікарями на чолі з завідуючою амбулаторії Валентиною Громовою. В амбулаторії є 10 ліжок денного стаціонару, проводяться загальні лабораторні обстеження« повернутися до списку новин