У Коржовій Слобідці, Гродзевому та Родниківці відбулися загальні збори громадян

Дата: 05.03.2018 17:20

2 та 3 березня загальні збори громадян відбулися в Коржовій Слобідці, Гродзевому та Родниківці. Участь у них брали голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної ради.

Про виконання бюджету сільської ради та програми соціально-економічного розвитку села Коржова Слобідка поінформувала сільська голова Світлана Джуплій. Зокрема, вона озвучила стан вирішення проблемних питань, піднятих на сходці рік тому: дах в сільському клубі та фельдшерському пункті перекрито, питання щодо зміни маршруту автобуса вирішено – з 20 березня буде новий рейс Умань – Коржова Слобода (через Сушківку, Коржову).

Також цього дня обговорювали виплату субсидій, заключення договорів із сімейними лікарями, виконання соціально-партнерських угод сільгосппідприємствами.

А 3 березня прозвітуватися перед громадою про роботу за минулий рік та намітити плани розвитку територіальних громад на майбутнє мали змогу у Гродзевому та Родниківці.

Значним досягненням Гродзевого за минулий рік стала побудова сільського водогону протяжністю 4,6 км. За словами сільського голови Петра Новицького, після тривалих перемовин з керівництвом ТОВ «Мікоген – Центр», саме підприємство взяло на себе та своєчасно завершило  будівництво першої черги напірного водогону. Сюди увійшло буріння двох артсвердловин глибиною по 80 м, будівництво насосної станції та водонапірної башти. Згідно проектно-кошторисної документації, «Мікоген – Центр» на ці цілі спрямував майже 882 тисячі гривень.

У звітному році сільська рада надала ряд субвенцій на освіту, культуру, медицину та соціальний захист району. Зокрема, 685,8 тис. грн – на функціонування Гродзівської загальноосвітньої школи I ступеня;  54,5 тис. грн – на сільський   клуб  та  бібліотеку, 10 тис. грн – для Уманської ЦРЛ (на продукти харчування); 22 тис. грн – управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (для пільгового перевезення громадян).

Пріоритетними напрямками роботи у 2018 році є продовження прокладання водогону, ремонт дороги по вул. Польова, ремонт ФАПу та виготовлення генерального плану населеного пункту.

Досягненнями Родниківки за минулий рік є наступні:

• завершується реконструкція стадіону, збудовано глядацький сектор та закуплено спортивні сидіння на стадіон в сумі 79200 грн;
  • проведено поточний ремонт вул. Київська на суму 49998 грн, вул. Шевченка на суму 34380 грн, вул. Робоча, Мічуріна, Шевченка на суму 35758 грн;
  • встановлено дорожні знаки на суму 85454 грн;
  • виконано капітальний ремонт вулиці Тімірязєва на суму 493367,6 грн;
  • заасфальтовано доріжку на Маніловій вуличці – пішохідний перехід з вулиці Гайдамацька на вулицю Шевченка, на суму 23240 грн;
  • проведено топографо-геодезичну зйомку М1:500 для розробки проекту каналізаційної мережі  села Родниківка на суму 99800 грн;
  • проведена експертиза проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво каналізаційних мереж по селу» на суму 50003,6 грн;
  • підписано договір «Будівництво каналізаційних мереж в с. Родниківка Уманського району Черкаської області та їх підключення до централізованих мереж водовідведення м. Умані». Будівельні роботи виконано на суму 17 млн 832 тис. грн (кошти державного бюджету);
  • проведена експертиза проектно-кошторисної документації «Реконструкцію нежитлової будівлі (школи) під Будинок школяра та молоді з приміщеннями для тимчасового проживання» по вул. Гайдамацька, № 7 с. Родниківка Уманського району Черкаської області» на суму 7424,36 грн;
  • встановлено нову  металеву огорожу на кладовище зі сторони входу на суму 97740 грн та відновлено стару металеву  огорожу;
  • закуплено додаткову акустичну систему для клубу на суму 14733  грн.

У планах сільської ради на 2018 рік – продовжити поточний та капітальний ремонти доріг по селу; провести заходи щодо благоустрою центральної частини села (облаштувати бордюри та тротуарні доріжки, побудувати фонтан, встановити пам’ятник Гайдамаці, озеленити алеї,  облаштувати літній майданчик зі сценою для виступів та зону для купання); завершити упорядкування стадіону села; встановити відеоспостереження на об’єктах комунальної власності для організації єдиного поста охорони;  провести  капітальний ремонт по утепленню фасаду дошкільної установи; передбачити кошти на будівельні роботи для можливості повноцінного функціонування Будинку школяра та молоді; продовжити  реалізацію  проекту щодо будівництва каналізаційних мереж в с. Родниківка, а також здійснити паралельну розробку проекту будівництва водопровідних мереж; розробити детальний план  забудови в районі вулиці Василенка в селі Родниківка як додатковий варіант забезпечення учасників АТО земельними ділянками для будівництва; активізувати роботи по передачі земель в районі вулиці Західної для учасників АТО.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації