Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Музичне мистецтво діти вивчатимуть в оновленій музичній школі

Переглядів: 680

Музика – це складова духовно-культурного ядра суспільства. Тому надзвичайно важливо вчити підростаюче покоління культури споживання музики, а особливо – прищеплювати любов до народної пісні, до музики свого народу. В Уманському районі цю місію, зокрема, виконує Ладижинська музична школа.

Нині в Ладижинській музичній школі навчається 75 дітей із 4 населених пунктів. І щоб їх навчання музики було більш комфортним, цього року було оновлено приміщення закладу.

Оглянули виконані роботи та загалом навчальний заклад 26 жовтня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко та голова Уманської районної ради Оксана Супрунець.

Так, у 2018 році за рахунок субвенційних коштів Ладижинської сільської ради у сумі 50 тис. грн проведено внутрішні ремонти приміщень. Також 150 тис. грн сільською радою виділено на капітальний ремонт тротуарів біля приміщення музичної школи.

Голова РДА Євгеній Данченко подякував сільському голові с. Ладижинка Сергію Цоколенку, колективу музичної школи за докладені зусилля, завдяки яким навчальний заклад приведено в належний стан.

 

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин