Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Дитячий садочок села Колодисте отримав нові ліжечка

Переглядів: 572

Після призначення на посаду голови Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко взяв за мету якнайшвидше ознайомитися з кожним населеним пунктом району, аби на власні очі побачити всі їхні досягнення та проблеми, оцінити перспективи розвитку.

Відвідуючи село Колодисте, Євгеній Михайлович завітав у дитячий садочок. У спілкуванні з завідуючою Оленою Кондратюк була озвучена проблема у забезпеченні якісними новими ліжками для дітей.

Очільник району одразу відреагував, давши доручення фінансовому управлінню райдержадміністрації закласти фінансування цих цілей з районного бюджету. В результаті з районного бюджету було виділено субвенцію Колодистенській сільській раді у сумі 50 тисяч гривень на придбання ліжок у дошкільну установу.

Сьогодні дитячий садочок отримав нові спальні місця. Євгеній Данченко особисто приїхав проконтролювати процес та, при нагоді, привітав колектив дошкільного навчального закладу з новорічно-різдвяними святами.

Завідуюча Олена Андріївна подякувала голові райдержадміністрації за небайдужість та реальну допомогу. Адже якісний сон для дітей – це запорука здорового життя.« повернутися до списку новин