Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Робоча група райдержадміністрації обговорила хід вирішення конфлікту між СВК «Черповоди» та ТОВ «Черповоди Плюс»

Переглядів: 728

31 травня відбулося засідання робочої групи Уманської районної державної адміністрації з вивчення та розгляду конфліктної ситуації між СВК «Черповоди» та ТОВ «Черповоди Плюс» з питань майнових прав на господарські будівлі та двори. Проводив його голова райдержадміністрації Євгеній Данченко. 

Присутніми були начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк, начальник Уманського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області Максим Поліщук, сільський голова с. Черповоди Ігор Олійник, голова ФГ «Хорста» Станіслав Хорохонько.

На зустріч був запрошений керівник СВК «Черповоди» Юрій Деренюк, проте він не з’явився.

Члени робочої групи обговорили хід вирішення конфлікту між підприємствами, через який наразі існують проблеми з обробітком близько 70 га землі. 

Представник правоохоронних органів повідомив, що наразі по цій справі відкрито три кримінальних провадження за статтями 356 - Самоправство, 279 – Блокування транспортних комунікацій, 296 – Хуліганство.

Очільник району Євгеній Данченко наголосив на важливості щоденного чергування поліції в Черповодах, необхідності пришвидшення слідчих дій за відкритими кримінальними провадженнями, недопущенні загострення конфлікту між підприємствами, а також зниженні соціальної напруги в населеному пункті.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин