Проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

Дата: 12.10.2018 17:29

В ніч на 9 жовтня 2018 року на Чернігівщині біля селища Дружба Ічнянського району на території 6 арсеналу Міноборони почалась пожежа та вибухи. Ця надзвичайна подія та інші аналогічні випадки вчергове звертають увагу на організацію заходів безпеки на військових об’єктах країни.

Фото без опису Саме тому керівником Уманської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області Євгеном Данченком було прийнято рішення про проведення 11 жовтня спільного засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації та Уманської районної комісії з питань евакуації.

До участі у засіданні, окрім членів обох комісій були запрошені керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району.

Для реагування на загрозу виникнення та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій на території Уманського району в районному бюджеті створений резервний фонд, на даний час його розмір становить 545 081 грн. На випадок надзвичайних ситуацій створений місцевий матеріальний резерв на загальну суму 316 299 грн.

Окрім очільника району, на засіданні виступили начальник Уманського РВ УДСНС України у Черкаській області Олександр Лебідь, начальник Уманського районного відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Максим Поліщук, головний лікар Уманської станції швидкої медичної допомоги – філії обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської облради Сергій Гурбич, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Кодолова, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Тетяна Солом’яна, завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Віра Сакал та керівники окремих населених пунктів району.

За підсумками засідання прийнято ряд рішень, спрямованих на посилення заходів безпеки на території району.