Перевірка якості надання соціальних послуг соціальними робітниками

Дата: 13.11.2018 17:30

Фото без опису09.11.2018 працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме: завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А. та соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома  Решетило С.Ю. здійснено перевірку якості надання соціальних послуг в селі Городниця Уманського району.

Перевіркою встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки, надають підопічним послуги відповідно до рухової активності, а саме: доставка продуктів, ліків, прибирання житла, приготування їжі, прання, оплата комунальних платежів та інше.

Також було проведено роз’яснювальну роботу з  підопічними відділення щодо дотримання правил електро та пожежної безпеки  в опалювальний період.

Директор тер центру           Н.Г. Кицик