Здійснено перевірку якості надання соціальних послуг у населених пунктах району

Дата: 13.11.2017 17:35

9 листопада працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме:  завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома Пясецькою О.В. і Решетило С.Ю. здійснено перевірку якості надання соціальних послуг у населених пунктах району – Максимівці, Посухівці та Антонівці.

На обслуговуванні у соціальних робітників Куцин В.І. (с. Максимівка) знаходиться 14 підопічних, Солодухи Г.Г.  (с. Посухівка) –  9 підопічних, Кущ О.І. (с. Антонівка)  – 12 підопічних.

На даний час всі підопічні, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі забезпечені продуктами харчування, паливом та життєво необхідними речами.

Директор терцентру  Н. Г.  Кицик