Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Запрошуємо до участі в конкурсі на краще новорічно-різдвяне оформлення

Переглядів: 591

Управління містобудування та архітектури Департаменту архітектури, містобудування, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської  облдержадміністрації спільно з Черкаською обласною організацією Національної спілки архітекторів України запрошує взяти участь у щорічному обласному конкурсі «Найкраще новорічно-різдвяне оформлення підприємства, офісу, установи, закладу громадського харчування, торгівельної мережі, територій до них прилеглих, дворових територій» на території Черкаської області в 2018 році. 

У Конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі, у тому числі: фізичні і юридичні особи, приватні підприємці, підприємства і організації, які зареєстровані і здійснюють діяльність на території Черкаської області.

Номінації:

•          "Найкраще зовнішнє Новорічно-Різдвяне оформлення будівлі"

 •         "Найкраще внутрішнє Новорічно-Різдвяне оформлення інтер’єру"

•          "Найкраще Новорічно-Різдвяне оформлення прилеглої території"

•          "Найкраще Новорічно-Різдвяне оформлення Центральної площі міста чи села Черкаської області".

Призи:

У кожній номінації визначаються переможці, що зайняли I, II, III місце.

Переможцям Конкурсу вручаються дипломи переможця I, II і III ступені і грошові призи:

 •         I місце – 1500 грн

•          II місце – 900 грн

•          III місце – 500 грн.

Переможцями Конкурсу вважаються вибрані Конкурсною комісією три об'єкти найвдаліше, оригінально і комплексно прикрашені до Нового року. Переможцям Конкурсу вручаються пам'ятні призи (грошові премії), дипломи і заохочувальні подарунки від облдержадміністрації.

Для участі в конкурсі необхідно з 20 грудня 2018 року до 28 грудня 2018 року відправити фотографії новорічного оформлення об'єкту на електронну пошту  управління містобудування та архітектури: arhitek.oda@ukr.net , обов'язково вказавши його точну адресу та додати контактну інформацію конкурсанта або надіслати за адресою: Управління містобудування та архітектури Департаменту архітектури, містобудування, будівництва та житлово – комунального господарства Черкаської  облдержадміністрації, каб. 208, вул.  Хрещатик, 223,  м. Черкаси,  18000.

Детальніша інформація за телефоном: (0472) 37-29-10.

Підведення підсумків: Підведення підсумків Конкурсу відбудеться в кінці січня 2019 р. Результати підведення підсумків буде оприлюднено в засобах масової інформації. 

 « повернутися до списку новин