Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Голова РДА Євгеній Данченко взяв участь у нараді з питань прийому паломників-хасидів

Переглядів: 574

Цьогоріч, 9 вересня, м. Умань очікує прибуття понад 30 тисяч брацлавських хасидів. Це пов’язано із святкуванням Рош-га-Шана – Нового року за іудейським календарем.

Тож 31 липня відбулась нарада з питань прийому паломників-хасидів за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Еліава Бєлоцерковські, голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка, голови районної державної адміністрації Євгенія Данченка, міського голови м. Умань Олександра Цебрія, представників Міжнародного благодійного фонду ім. Рабі Нахмана, керівників профільних обласних та міських служб.

Під час наради присутні обговорили коло організаційних питань, серед яких: забезпечення громадського порядку, пожежної безпеки, попередження міжетнічних конфліктів, медичне обслуговування, контроль за сплатою податків тощо.

Безпеку паломників і мешканців Умані під час Рош-га-Шана забезпечуватимуть 600 працівників Національної поліції України і 100 працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. З метою надання медичної допомоги в районі компактного проживання паломників буде розгорнуто тимчасові медичні пункти.

Посол Ізраїлю Еліав Бєлоцерковські відзначив високий рівень організації паломництва в Умані у 2017 році і попередні роки. Очільник області Юрій Ткаченко підкреслив, що це стало результатом спільної роботи влади усіх рівнів та громадських організацій міста.« повернутися до списку новин