На Уманщині вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

У період з 18 по 20 лютого 2014 року під час протестних акцій у державі сталися найбільш драматичні події, що призвели до масової загибелі патріотів України.

Сьогодні, у четверту річницю цих трагічний подій в історії нашої держави у селі Дубова Уманського району відбувся районний мітинг. Біля величного пам’ятника Героям Небесної Сотні зібралися керівники району, представники місцевого самоврядування, жителі села, школярі, представники громадськості.

Учасники зібрання поклали вінки і лампадки до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто загинув смертю хоробрих заради незалежності і свободи України. Серед них – і Герой Небесної Сотні з села Фурманка Уманського району Віталій Смоленський.

Звертаючись до присутніх, голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко закликав бути гідними подвигу Небесної Сотні і у взаєморозумінні та дружбі збудувати ту країну, за яку вони віддали свої життя.

Шанувати Героїв та продовжувати їхню справу обіцяли школярі, які виступили з віршами.

Захід закінчився поминальною панахидою за загиблими. Настоятель Дубівської церкви отець Роман помолилися за вічний спокій Героїв Небесної Сотні і всіх, хто поклав своє життя на олтар служіння рідній Вітчизні.

Відділ взаємодії з громадськістю Уманської РДА