Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Стан ліквідації аварії на газопроводі розглянуто на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Переглядів: 726

Наприкінці дня 10 липня під керівництвом голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Тема розмови – стан ліквідації аварії на розподільчому газопроводі Городецьке – Умань.

Серед присутніх – заступник голови правління ПАТ «Уманьгаз» Олег Дудник та заступник головного інженера підприємства Микола Шевчук.

Зокрема, Микола Шевчук повідомив, що на місці аварії організовано відновлювальну роботу за допомогою трьох одиниць екскаваторів та двох одиниць автотранспорту, задіяно дві ланки монтажників. Місце пошкодження газопроводу знаходиться у заболоченій місцевості на глибині 4,5 метра. Для відкачування поверхневих та ґрунтових вод задіяно два спецавтомобіля районного відділу УДСНС Управління Державної служби НС України в Черкаській області.

Очищення від води вже відбулося, зараз приступили до вирізки труби та заміни на нову. Представники газової служби запевнили, що мають власні ресурси для заміни обладнання. Максимально намагатимуться завершити роботи сьогодні, аби вже завтра відновити подачу газу.

Закликаємо всіх бути уважними та обережними у поводженні з газовими приладами!

                                                                                                         

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин