На Уманщині відбудеться чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Дата: 10.12.2018 18:01

Фото без опису14 грудня 2018 року о 09.00 у великій залі Управління агропромислового розвитку м. Умань, вул. Залізняка 2-А відбудеться чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

На розгляд виносяться питання:

1. Про схвалення районного бюджету на 2019 рік.

2. Про стан водопостачання населених пунктів району.

3. Про легалізацію заробітної плати та детінізацію економіки на території району, зайнятості населення, та погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України.

4. Про стан боротьби із злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян.

5. Про роботу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у 2018 році та завдання на 2019 рік.

6. Про програму соціально-економічного і соціального розвитку району на 2019 рік.

До участі запрошуються сільські та селищний голови, голова Паланської ОТГ Уманського району, депутати районної ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації.