Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

У Кочубіївці відкрито новий фельдшерський пункт

Переглядів: 768

21 листопада в селі Кочубіївка, що входить до складу Паланської об’єднаної територіальної громади, відкрито новий фельдшерський пункт, який розташували в адміністративному приміщенні.

У трьох просторих кімнатах закладу з централізованим опаленням та водовідведенням  міститься все необхідне для надання якісної медичної допомоги та проведення профілактичних заходів жителям села. Це приміщення, на відміну від старого, тепер повністю відповідає всім сучасним вимогам Національної служби здоров’я України.

Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко висловлює вдячність керівнику ФГ «Агрофірма «Базис» Володимиру Осадчому за надану спонсорську допомогу в облаштуванні медичного закладу. Володимир Олексійович завжди підтримує всі важливі соціальні проекти в районі. Зокрема, долучився до співфінансування закупівлі ангіографа в Уманську ЦРЛ, за його сприяння відкрито новий сучасний стадіон, проведено будівництво спортивної зали у Кочубіївській ЗОШ I-III ступенів та багато іншого.

За плідну та результативну співпрацю в розбудові району особлива подяка висловлюється і голові Паланської ОТГ Петру Кучеренку. Потужні кроки у розвитку Паланської громади стали можливі завдяки реформі децентралізації влади, ініційованої Президентом України Петром Порошенком.

 

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин