На Уманщині перевірили стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

Дата: 19.10.2018 19:38

Минулого року на території Уманського району проводилася планова комплексна перевірка з питань державного нагляду (контролю) щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб.

Сьогодні, 19 жовтня, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня  2017 року № 981-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік», розпорядженням облдержадміністрації від 19 березня 2018 року  № 127 «Про затвердження регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік» в місті Умань та Уманському районі проводилася контрольна перевірка. Її очолив начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату Державної служби України з надзвичайних ситуацій, заступник голови комісії Поліщук Тарас Васильович.

Підсумки будуть підведені 25 жовтня.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації