У школу – з радістю!

Дата: 31.08.2017 09:00

Фото без описуДобігають до свого завершення літні канікули. Незабаром першовересневий дзвінок знову покличе школярів до нових знань. Та, найбільш очікуваним та хвилюючим цей момент є для тих діток, котрі вперше переступлять поріг навчального закладу та поринуть у світ знань.

Саме тому, вже традиційним в Уманському районі стало проводити благодійну акцію «У школу – з радістю!» для дітей-першокласників. Основною метою акції є надання адресної допомоги шкільним приладдям дітям, які виховуються у категорійних сім'ях.

В ході проведеної акції, що тривала з 21 по 31 серпня 2017 року, спеціалісти районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відвідали та вручили шкільне приладдя для 40 дітей-першокласників із категорійних сімей, зокрема 13 дітей учасників АТО, 7 дітей з особливими потребами, 20 дітей із сімей, що потрапили у складні життєві обставини.

Тож, вітаємо усіх з початком навчального року та бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!

Гущина І.О., директор Уманського районного
центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді