НАРОДЖЕНІ В УМАНСЬКІЙ ЦРЛ СЬОГОДНІ

Дата створення: 11:38 20.05.2019, Переглядів: 49

На Уманщині проведено змагання з пожежно-прикладного спорту на Кубок Олексія Жирного

Дата створення: 16:10 17.05.2019, Переглядів: 143

Щорічно рятувальники Черкащини проводять чемпіонат першості області серед підрозділів ДСНС та юнацьких команд на честь Олексія Жирного, який загинув під час виконання свого професійного обов’язку. Кубок, що носить його ім’я, став своєрідним еталоном професіоналізму, сили та мужності для кожного спортсмена-рятівника.

Попередження про пожежну небезпеку по Черкаській області на 17-20 травня

Дата створення: 16:05 17.05.2019, Переглядів: 93

17-20 травня надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, у східних районах області висока (4 класу).

В області працюють над реалізацією комплексу природоохоронних заходів

Дата створення: 15:52 17.05.2019, Переглядів: 66

Поліпшення стану навколишнього природного середовища можливо досягти шляхом виваженого планування природоохоронних заходів та ефективного освоєння коштів бюджетів усіх рівнів, кажуть в управлінні екології та природних ресурсів ЧОДА.

Весняно-польові роботи на Уманщині наближаються до завершення

Дата створення: 16:58 16.05.2019, Переглядів: 124

Аграрії Уманщини наближаються до завершення весняно-польових  робіт, які розпочалися 15 лютого з підживлення озимих зернових культур, площі яких по підприємствах усіх форм власності під урожай 2019 року складають 14,7 тис. га  та озимого ріпаку 3,3 тис га.

Цілодобова робота – більш ефективна, – Тарас Висоцький про пункти габаритно-вагового контролю

Дата створення: 16:50 16.05.2019, Переглядів: 79

Цілодобова робота пунктів габаритно-вагового контролю підвищить ефективність та результативність їхнього функціонування. Про це сказав перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. Він спільно з фахівцями профільних структурних підрозділів та організацій оглянув роботу пересувного пункту на автодорозі Н-16 «Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань», км 40+170, КП “Руська Поляна”. Тут, зокрема, говорили про потребу енергозабезпечення та освітлення в темну пору доби цього майданчика, а також у цілому всіх функціонуючих у регіоні пунктів.

Що пропонує служба зайнятості для молоді?

Дата створення: 16:46 16.05.2019, Переглядів: 125

Питання щодо сприяння служби зайнятості у працевлаштуванні, побудові вдалої кар’єри молоді коментує директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко:

Про зміни у призначенні житлової субсидії на житлово-комунальні послуги та пільг з 1 травня 2019 року

Дата створення: 16:42 16.05.2019, Переглядів: 160

Постановою  Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 „Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі” внесено зміни у призначенні  житлової субсидії на житлово-комунальні послуги та пільги з 1 травня 2019 року.

Президент підписав закон про державну мову: Мова – це платформа, на якій будується нація і держава

Дата створення: 16:33 16.05.2019, Переглядів: 72

Президент України Петро Порошенко переконаний, що саме мова є тією базою, фундаментом, на якому будуються нації і держави, і Україна не є виключенням. Глава держави підписав закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Із почуттям гордості, із почуттям шани…

Дата створення: 16:04 16.05.2019, Переглядів: 384

Ці травневі дні насичені і піднесеними, і сумними для українців датами, але такими, які водночас демонструють непростий шлях України до своєї незалежності. 18 травня – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, 19 травня – День пам'яті жертв політичних репресій. Також 18 травня відзначається День Європи, а сьогодні – 16 травня – День вишиванки. Здається, у близькості цих днів – щось глибоко символічне: і споконвічні мрії українців про добре майбутнє, і їхні великі жертви заради цього, і демонстрація своєї етнічної ідентичності. Усе це вилилося урочистими зборами-флешмобом працівників державних установ Уманщини біля погруддя Тарасу Шевченку в селі Родниківка за участі першого заступника голови Уманської райдержадміністрації Сергія Жорницького.