Безпечне святкування Водохреща

Дата створення: 12:29 16.01.2019, Переглядів: 118

Від найдавніших часів християнська Церква вважає освячену йорданську воду за велику святість.

Глава держави: Маємо зробити Україну енергонезалежною за наступні п’ять років

Дата створення: 09:59 16.01.2019, Переглядів: 86

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Ківерцівського району Волинської області звернув увагу на програму, спрямовану на підвищення енергоефективності.

НАРОДЖЕНІ В УМАНСЬКІЙ ЦРЛ СЬОГОДНІ

Дата створення: 08:44 16.01.2019, Переглядів: 102

Минулої доби в пологове відділення Уманської центральної районної лікарні лелека приніс 5 немовлят: 3 хлопчики та 2 дівчинки. Вітаємо щасливих батьків та бажаємо новонародженим гарної долі!

З  1 січня 2019 року відбулися значні зміни в призначенні житлової субсидії населенню у грошовій формі

Дата створення: 17:11 15.01.2019, Переглядів: 275

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі» визначено, що монетизація житлових субсидій відбуватиметься у три етапи. Банківське обслуговування реалізації механізму надання житлових субсидій населенню у грошовій формі  здійснюватиме ПАТ "Державний ощадний банк України".

Учні Кочубіївської ЗОШ привітали мешканців Рижавського стаціонарного відділення зі святом

Дата створення: 16:41 15.01.2019, Переглядів: 168

Уже стало доброю традицією для учнів Кочубіївської загальноосвітньої школи відвідувати Рижавське стаціонарне відділення територіального центру, аби привітати його мешканців зі святами.

Спалене село Уманщини: мітинг-реквієм з нагоди 75-ї річниці трагедії в селі Острівець

Дата створення: 16:09 15.01.2019, Переглядів: 748

14 січня 1944 року фашистські загарбники спалили село Острівець Уманського району та розстріляли 142 мирних жителя. Так карателі мстилися за захоплений партизанами обоз. Пам’ять про жертв трагедії, яку в народі назвали «кривавою неділею Острівця», вшанували сьогодні мітингом-реквіємом і поминальною панахидою безпосередньо на місці розстрілу. Тут односельцями посаджено парк, а на братській могилі споруджено обеліск Слави, збудовано меморіальний комплекс «Жінка з дитиною» як символ відродження Острівця.

На Уманщині відбувся районний фестиваль колядок та щедрівок

Дата створення: 17:29 14.01.2019, Переглядів: 785

14 січня на території ДІАЗ Стара Умань відбувся вже традиційний на Уманщині фестиваль фольклорних дійств «Добрий вечір, Щедрий вечір». Участь у ньому взяли творчі колективи, хори та ансамблі з різних куточків нашого краю аби радувати гостей свята різдвяними віншуваннями, автентичним виконанням відомих українських колядок і щедрівок.

Народжені в Уманській ЦРЛ сьогодні – започатковуємо нову традицію

Дата створення: 15:54 14.01.2019, Переглядів: 854

Народження дитини на світ – це завжди маленьке диво, яке спонукає нас вірити у світле майбутнє, вселяє оптимізм і просто додає гарного настрою. Тому віднині ми започатковуємо традицію – щоденно інформувати жителів Уманщини про народжуваність в Уманській центральній районній лікарні.

На Черкащині уклали каталог найбільших експортерів області

Дата створення: 15:30 11.01.2019, Переглядів: 157

Каталог експортерів області «Buy from Cherkasy region» розробили у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації. У каталозі зібрано інформацію про продукцію понад 30-ти найбільш активних підприємств, які працюють у таких галузях, як: харчова, хімічна, переробна, машинобудівна, меблева та легка.

Жителям Уманського району за ухилення від виконання військового обов’язку загрожує кримінальна відповідальність

Дата створення: 14:30 11.01.2019, Переглядів: 302

Під час осіннього призову 2018 року Уманським об’єднаним міським військовим комісаріатом направлено до органів Національної поліції та зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань три справи про скоєння злочину за ст.335 КК України «Ухилення від виконання військового обов’язку» на призовників Уманського району.