Нову «Сучасну Софіївку» відкрили в Умані

Дата створення: 15:42 15.07.2019, Переглядів: 229

В Умані оновили історичну частину унікальної пам’ятки садово-паркового мистецтва – Національного дендрологічного парку «Софіївка». Тут відкрили нову «Сучасну Софіївку» в стилі єдиного в Східній Європі фентезі-парку.

Область готується до опалювального періоду

Дата створення: 15:14 15.07.2019, Переглядів: 19

Жителі області мають вчасно одержати якісні послуги зі стартом опалювального періоду. Про це сказав т.в.о. голови обласної державної адміністрації Тарас Висоцький на засіданні обласного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Повне облаштування КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом потрібно завершити до 20 грудня – Володимир Зеленський

Дата створення: 15:12 15.07.2019, Переглядів: 15

Під час робочої поїздки до Херсонської області Президент Володимир Зеленський відвідав контрольний пункт в'їзду-виїзду «Чонгар» на тимчасовій адміністративній межі з Автономною Республікою Крим. Це перший візит Глави держави на адміністративну межу з окупованим Кримом з 2014 року.

Схвалено Виборчий кодекс України

Дата створення: 15:10 15.07.2019, Переглядів: 16

11 липня 2019 року Верховна Рада України 230 голосами прийняла Виборчий кодекс в цілому. Цей Кодекс визначає гарантії права громадян на участь у формуванні складу представницьких органів державної влади, представницького органу влади Автономної Республіки Крим та представницьких органів і виборних осіб місцевого самоврядування, регулює підготовку та проведення різних типів виборів.

Проведено робочу нараду з суб’єктами водних господарств району

Дата створення: 10:13 15.07.2019, Переглядів: 105

З метою забезпечення належної уваги до об’єктів водного фонду, що знаходяться в межах Уманського району, та орендних відносин, що виникають у процесі їх користування, 12 липня під головуванням першого заступника голови Уманської райдержадміністрації Сергія Жорницького відбулася розширена робоча нарада з суб’єктами водних господарств району. Участь у ній взяли голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, сільські (селищний) голови, голови ОТГ, орендарі водних об’єктів, представники громадськості.

Учні Косенівського НВК взяли участь у Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули в світі талантів»

Дата створення: 19:17 12.07.2019, Переглядів: 139

Фольклорний ансамбль «Дзвіночки», який організовано на базі Косенівського НВК (керівник Головченко Ганна Іванівна) взяв участь у Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули в світі талантів», що проходив у місті Одеса.

У липні ціна на газ для населення зменшиться на 10,4% – Президент обговорив ситуацію на енергетичному ринку України з профільними відомствами

Дата створення: 19:10 12.07.2019, Переглядів: 26

Президент України Володимир Зеленський 11 липня зустрівся з представниками НАК «Нафтогаз» і Міністерства енергетики та вугільної промисловості, щоб обговорити ситуацію на енергетичному ринку країни та можливості для зниження ціни на газ для населення.

Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в населеному пункті Колодисте

Дата створення: 18:46 12.07.2019, Переглядів: 80

Працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальним працівником відділення соціальної допомоги вдома Мельник О.Ф. здійснено моніторинг якості надання соціальних послуг в населеному пункті Колодисте.

НАРОДЖЕНІ В УМАНСЬКІЙ ЦРЛ СЬОГОДНІ

Дата створення: 15:36 11.07.2019, Переглядів: 73

Володимир Зеленський: Об’єднавшись, ми можемо подолати найсерйозніші виклики планетарного масштабу

Дата створення: 11:38 11.07.2019, Переглядів: 30

Президент України Володимир Зеленський 10 липня взяв участь у церемонії здачі-приймання нового безпечного конфайнменту (НБК) над зруйнованим енергоблоком № 4 державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС». Як зазначив Глава держави, споруда створена спільними зусиллями десятків країн світу для захисту планети та людства від світової проблеми, яка не має кордонів, – радіаційного забруднення.