На позачерговій сесії районної ради освоїли кошти з обласного бюджету

Дата створення: 16:50 15.03.2019, Переглядів: 139

15 березня була скликана позачергова сесія Уманської районної ради у зв’язку з необхідністю внести зміни до районного бюджету, а саме – освоєння субвенції з обласного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету та субвенції з обласного бюджету на соціально-економічний розвиток регіонів. У засіданні, яке провела голова районної ради Оксана Супрунець, взяли участь голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники інших районних закладів та установ, засобів масової інформації.

На автотрасі Київ-Одеса продовжують масштабні роботи з ліквідації ямковості

Дата створення: 16:44 15.03.2019, Переглядів: 148

На автошляхах Уманського району активно продовжуються роботи з ліквідації ямковості. З метою перевірки ходу проведення ремонтних робіт 15 березня голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко вкотре здійснив виїзд на місце ремонтних робіт – автомобільну дорогу загального користування державного значення М-05 Київ – Одеса, яка проходить територією району.

НАРОДЖЕНІ В УМАНСЬКІЙ ЦРЛ СЬОГОДНІ

Дата створення: 15:31 15.03.2019, Переглядів: 82

Сильна половина людства поповнилася минулої доби чотирма хлопчиками, які народилися в пологовому відділенні Уманської центральної районної лікарні. Бажаємо всього найсвітлішого немовлятам та їх щасливим батькам!

У Бабанці розпочато будівництво нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата створення: 15:12 15.03.2019, Переглядів: 1597

У рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, у 2019 році на території Уманського району будуть побудовані чотири амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Їх збудують у населених пунктах Бабанка, Дмитрушки, Ладижинка та Кочержинці. Проекту сприяв народний депутат України Антон Яценко.

Будівництво малого групового будинку для дітей в селі Собківка – на постійному контролі голови РДА Євгенія Данченка

Дата створення: 15:06 15.03.2019, Переглядів: 385

З початку лютого в селі Собківка Уманського району розпочато реалізацію важливого проекту – будівництво малого групового будинку (МГБ) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На це передбачено 7,5 млн грн державної субвенції.

Гуманне поводження з безпритульними тваринами

Дата створення: 14:29 15.03.2019, Переглядів: 73

Незабаром весна і однією із найбільш актуальних проблем стане питання безпритульних тварин на вулицях населених пунктів.

Олександр Свіренюк: понад 125 млн грн боргів з аліментів повернено дітям Черкащини протягом 2018 року

Дата створення: 12:35 15.03.2019, Переглядів: 65

«Стягнення заборгованості зі сплати аліментів – один з ключових напрямків нашої роботи. Законодавчі ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, які були реалізовані у 2018 році, суттєво посилили відповідальність неплатників аліментів і продемонстрували вражаючий результат.

Рослинництво, кролівництво, птахівництво та плодоягідництво – в колі діяльності всього одного підприємства – ТОВ «Агроплант» у с. Юрківка

Дата створення: 16:47 14.03.2019, Переглядів: 264

Робочі місця, достойна зарплата, прозора сплата податків та соціальна підтримка населених пунктів – напевне, головні критерії, за якими визначається рівень життя людей та розвитку певної території. У селі Юрківка Уманського району створює такий сприятливий мікроклімат товариство з обмеженою відповідальністю «Агроплант». Аби детально ознайомитися з його роботою, голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко цими днями побував на підприємстві.

Жителів Черкащини запрошують у табір «Вартові безпеки»

Дата створення: 16:29 14.03.2019, Переглядів: 79

Міністерство молоді та спорту України у співпраці із Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, Департаментом Патрульної Поліції України планують у Донецькій області, орієнтовно у ІІ декаді липня 2019 року проведення Всеукраїнського табору, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Вартові безпеки» (далі – Табір).

Технології та інновації: від землі – до готового продукту

Дата створення: 15:09 14.03.2019, Переглядів: 79

Видавнича компанія «Технології та Інновації» і міжнародний спеціалізований журнал «Садівництво і Виноградарство» у м. Черкаси, під егідою Міністерства аграрної політики і продовольства України,  Черкаської обласної державної  адміністрації, за підтримки компанії «МАЇС» 21-22 березня 2019 року проводять  IV Міжнародну конференцію «Технології та інновації: від землі – до готового продукту».