Новини

Новостворені громади Черкащини проходять навчання задля ефективного старту діяльності

Дата створення: 15:49 28.12.2018, Переглядів: 331

Одразу після перших виборів у 27 новостворених ОТГ Черкащини, голови громад та їх команди пройшли навчання першим ефективним та результативним крокам своєї майбутньої діяльності.

Уряд запровадив монетизацію пільг і субсидій

Дата створення: 17:07 27.12.2018, Переглядів: 304

Кабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

Служби району приділяють особливу увагу роботі в період новорічно-різдвяних свят

Дата створення: 16:51 27.12.2018, Переглядів: 422

Новорічно-різдвяні свята – це завжди період підвищеної небезпеки, тому всім службам району варто до цього бути максимально готовими. Саме для аналізу готовності служб та координації їх дій сьогодні, 27 грудня, було зібрано районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Уманської районної державної адміністрації. На засіданні, яке проводив голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, були присутні члени комісії та представники підприємств, установ, організацій району.

В Україні припиняється воєнний стан, запроваджений в окремих областях – Президент за засіданні Ради нацбезпеки і оборони

Дата створення: 14:45 26.12.2018, Переглядів: 314

Президент Петро Порошенко оголосив про припинення воєнного стану з 14.00 годин 26 грудня. Про це Глава держави заявив на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

Допомога громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата створення: 12:58 26.12.2018, Переглядів: 464

Недуга близької людини – нелегке випробування для сім’ї хворого. Нажаль, українські реалії такі, що і хворий, і його сім’я змушені думати не лише про те, як успішно побороти хворобу, а і про те, звідки взяти на це кошти.

Чергова сесія районної ради: затвердження бюджету на 2019 рік та ряд інших важливих питань життєдіяльності району

Дата створення: 15:18 22.12.2018, Переглядів: 483

21 грудня вібулася 37 чергова сесія Уманської районної ради. Участь у її роботі взяв голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, сільські та селищний голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

Перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький привітав енергетиків із професійним святом

Дата створення: 16:24 21.12.2018, Переглядів: 433

22 грудня професійне свято відзначають працівники провідної галузі промисловості України – енергетичної. Напередодні цієї дати в Уманському міському будинку культури відбулися урочистості для працівників Уманських енергетичних мереж «ПАТ «Черкасиобленерго».

Святий Миколай завітав  у Ладижинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат

Дата створення: 12:10 21.12.2018, Переглядів: 397

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей, адже він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. Розуміючи наскільки це важливо, 19 грудня від імені святого Миколая до вихованців Ладижинської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів завітали з вітаннями і подарунками перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький та директор Уманського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Гущина.

На Черкащині очікується туман та ожеледиця

Дата створення: 11:37 21.12.2018, Переглядів: 363

Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець вручив державні нагороди жителям Уманщини за значні досягнення у професійній сфері

Дата створення: 18:14 20.12.2018, Переглядів: 736

19 грудня з приємною місією до Уманського національного університету садівництва завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. Метою його візиту до навчального закладу стало вручення відзнак від Президента України Петра Порошенка. В урочистому зібранні взяли участь голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та ректор Уманського національного університету садівництва Олена Непочатенко.