Дата створення: 14:13 04.07.2019, Переглядів: 106

Держпідтримка-2019: власникам телят нарахували 323,6 млн грн

Дата створення: 10:32 04.07.2019, Переглядів: 88

Станом на 1 травня нараховано 323,6 млн грн спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за вирощування молодняку великої рогатої худоби. Кошти вже спрямовані на рахунки структурних підрозділів ОДА для виплати населенню.

Володимир Зеленський зустрівся в Канаді зі Спеціальним представником США Куртом Волкером

Дата створення: 10:29 04.07.2019, Переглядів: 83

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Канади провів зустріч зі спеціальним представником США Куртом Волкером.

Про нарахування та виплату грошової компенсації на тверде паливо і скраплений газ пільговим категоріям населення в 2019 році

Дата створення: 14:34 03.07.2019, Переглядів: 130

Відповідно до Бюджетного кодексу України, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються пільги ветеранам війни; жертвам нацистських переслідувань; ветеранам військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ; ветеранам податкової міліції; ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби; громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дружинам (чоловікам) померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою; громадянам відповідно Основ законодавства України про охорону здоров'я, ЗУ„Про культуру”, ЗУ „Про бібліотеки і бібліотечну справу”, ЗУ„Про освіту”; багатодітним сім'ям; дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям, сім’ям опікунів (піклувальників), в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей.

До уваги власників невитребуваної земельної частки (паю) або їх спадкоємців

Дата створення: 14:20 03.07.2019, Переглядів: 304

З 1 січня 2019 року набули чинності зміни до Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» (далі - Закон) щодо використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв).

Дата створення: 11:13 03.07.2019, Переглядів: 163

Про вибори в ОТГ, що відбулись 30 червня

Дата створення: 11:08 03.07.2019, Переглядів: 165

Минулої неділі, 30 червня, в Черкаській області відбулися перші вибори голів та депутатів у трьох ОТГ – Драбівській селищній ОТГ Драбівського району (Драбівська селищна, Левченківська сільська ради), Баштечківській сільській ОТГ Жашківського району (Баштечківська, Королівська, Нагірнянська, Охматівська сільські ради), Виноградській сільській ОТГ Лисянського району (Виноградська, Вотилівська, Мар’янівська, Ріпківська, Рубаномостівська, Федюківська сільські ради).

Володимир Зеленський у Канаді: Ми ніколи не втомимось повторювати – Донбас і Крим є Україною

Дата створення: 11:05 03.07.2019, Переглядів: 114

Неможливо говорити про розвиток України, не торкаючись теми Донбасу і Криму. Про це під час Конференції з питань реформ в Україні, яка проходить у Торонто, заявив Президент України Володимир Зеленський.

На координаційній нараді райдержадміністрації підсумували результати своєї роботи керівники районних структур

Дата створення: 16:02 02.07.2019, Переглядів: 464

2 липня голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко провів розширену координаційну нараду за участю голови районної ради Оксани Супрунець, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників територіальних органів виконавчої влади. На нараду також запрошувалися голови об’єднаних територіальних громад, сільські (селищний) голови, старости населених пунктів, представники силових структур.

Дата створення: 11:54 02.07.2019, Переглядів: 170