Запрошуємо до участі в конкурсі на краще новорічно-різдвяне оформлення

Дата створення: 17:38 20.12.2018, Переглядів: 343

Управління містобудування та архітектури Департаменту архітектури, містобудування, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської  облдержадміністрації спільно з Черкаською обласною організацією Національної спілки архітекторів України запрошує взяти участь у щорічному обласному конкурсі «Найкраще новорічно-різдвяне оформлення підприємства, офісу, установи, закладу громадського харчування, торгівельної мережі, територій до них прилеглих, дворових територій» на території Черкаської області в 2018 році.

Євгеній Данченко взяв участь у засіданні президії районної ради

Дата створення: 17:22 20.12.2018, Переглядів: 371

Голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко взяв участь у засіданні президії районної ради, де було розглянуто та остаточно сформовано всі питання, що виносяться на сесію 21 грудня, а саме:

Молодому лікарю з Уманщини вручили ключі від квартири

Дата створення: 19:34 19.12.2018, Переглядів: 3406

Ефективна кадрова політика в сфері охорони здоров’я є важливою складовою реформування галузі. І пріоритетним завданням у роботі керівництва району є збереження медичних кадрів, а особливо молодих фахівців.

Святий Миколай завітав до дітей Уманського дитячого притулку

Дата створення: 19:06 19.12.2018, Переглядів: 587

День Святого Миколая – особливо очікуване дитяче свято. Адже малеча сповнена мрій і фантазій, віри в казку і доброго дідуся, який обов’язково винагородить  за слухняність.

Завдяки рішучості Президента в Україні відбулося створення єдиної помісної православної церкви – Епіфаній

Дата створення: 11:59 18.12.2018, Переглядів: 317

Завдяки рішучості президента Петра Порошенка в Україні відбулося створення єдиної помісної православної церкви.

Колегія Уманської РДА розглянула важливі питання життєдіяльності району

Дата створення: 11:17 18.12.2018, Переглядів: 458

14 грудня відбулося чергове засідання колегії Уманської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Євгенія Данченка.

Запрошуємо на районне свято до Дня Святого Миколая

Дата створення: 17:23 17.12.2018, Переглядів: 496

ШАНОВНІ  ЖИТЕЛІ УМАНЩИНИ!

Вечорниці в Ятранівській філії Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:33 17.12.2018, Переглядів: 360

13 грудня в Ятранівській філії відбулося святкування Андріївських вечорниць (на новий лад). Свято Андрія пройшло в два етапи, для учнів 1-4 та 5-9 класів.

Всі, хто пересувається дорогами України, бачать наскільки якісно вони змінилися – Президент

Дата створення: 10:49 17.12.2018, Переглядів: 317

Президент Петро Порошенко наголошує, що будівництво та відновлення доріг в Україні було, є і буде залишатися одним із пріоритетів його роботи.

Президент: Автокефалія української церкви і здобуття Томосу є частиною нашої стратегії на остаточну деколонізацію України

Дата створення: 10:46 17.12.2018, Переглядів: 318

«Проект автокефалії і здобуття Томосу виник не в повітрі і не спонтанно. Він є органічною частиною нашої осмисленої і вивіреної стратегії на остаточну і безповоротну деколонізацію України від Російської імперії, повний і беззастережний вихід із пострадянського стану і сфери російського впливу», – сказав Президент Петро Порошенко на прес-конференції.