Новини

Жителям Уманського району за ухилення від виконання військового обов’язку загрожує кримінальна відповідальність

Дата створення: 14:30 11.01.2019, Переглядів: 303

Під час осіннього призову 2018 року Уманським об’єднаним міським військовим комісаріатом направлено до органів Національної поліції та зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань три справи про скоєння злочину за ст.335 КК України «Ухилення від виконання військового обов’язку» на призовників Уманського району.

Вірус гепатиту А та його профілактика

Дата створення: 12:49 11.01.2019, Переглядів: 164

Гепатит А – гостра інфекційна хвороба з ураженням печінки, що передається фекально-оральним механізмом. Він може бути викликаний споживанням продуктів харчування та води, забруднених фекаліями інфікованої людини, та при прямому контакті з інфікованою людиною.

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, – Прем’єр-міністр про основні пріоритети роботи Уряду

Дата створення: 12:49 11.01.2019, Переглядів: 143

Зростання економіки цього року має скласти не менше 3%, і це зростання буде реінвестоване в програми розвитку освіти, медицини, проекти енергоефективності, розбудови інфраструктури.

Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

Дата створення: 12:49 11.01.2019, Переглядів: 285

10 січня відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації, яку провів начальник відділу Борис Бондар. Участь у засіданні колегії взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький та голова районної ради Оксана Супрунець.

Різдвяне свято «Даруй свою любов і тепло тим, хто цього потребує»

Дата створення: 12:47 11.01.2019, Переглядів: 218

Новорічні несподіванки, різдвяні подарунки, танок та вірші навколо ялинки… Це те, на що сподівається кожна дитина у переддень новорічно-різдвяних свят. Це те, що приносить задоволення, натхнення і радість у кожне дитяче сердечко. Тому на Уманщині вже стало традицією організовувати Різдвяне свято для дітей-сиріт.

Учаснику АТО з Уманщини подаровано житло

Дата створення: 18:22 10.01.2019, Переглядів: 2470

Нині військовослужбовці української армії виконують надзвичайно важливу роль в обороні нашої держави, захищаючи її кордони на сході України. Обов’язок тих, хто в тилу – забезпечити нашим захисникам достойну підтримку, віддячити за мужність та самопожертву. Тому серед іншого, особливу увагу керівництво Уманського району приділяє  питанню забезпечення житлом учасників АТО.

Вшановуючи пам’ять поета Василя Симоненка

Дата створення: 14:34 10.01.2019, Переглядів: 162

Україно! Ти - моя молитва,

Про приписку громадян 2002 року народження до призовної дільниці Уманського ОМВК

Дата створення: 14:01 10.01.2019, Переглядів: 210

На підставі Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу” з 4 січня 2019 року по З0 березня 2019 року розпочата приписка до призовної дільниці Уманського ОМВК, Черкаської області громадян 2002 року народження згідно встановленого графіку.

Райдержадміністрація працює над ефективним використанням земельних ресурсів

Дата створення: 12:46 10.01.2019, Переглядів: 197

Уманський район за напрямком спеціалізації є аграрним, адже із 140 тис. гектарів загальної площі району 81% або 115,2 тис. га це землі сільськогосподарського призначення. Плата за використання землі є одним із основних джерел по наповнюванню дохідної частини як районного бюджету так і сільських, селищного  бюджетів. Тому ефективне використання земельних ресурсів, їх облік є важливим питанням для районної державної адміністрації та сільських, селищної рад.

До уваги представників агропідприємств

Дата створення: 12:24 10.01.2019, Переглядів: 154

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.