Уряд підвищує зарплату освітянам на 20-70% з 2020 року

Дата створення: 11:33 11.07.2019, Переглядів: 39

На сьогоднішньому засіданні Уряду було ухвалено низку рішень щодо підвищення зарплат освітянам на 20-70% та виправлення диспропорцій, що стосувались окремих категорій викладачів. Це черговий крок Уряду для забезпечення гідної оплати праці освітянам. За три минулих роки зарплату вчителів було підвищено на 85% і нині Уряд поставив за мету, щоб до 2023 року мінімальний оклад працівника освіти складав чотири прожиткових мінімуми.

Директор Департаменту АПР Черкаської ОДА Ігор Колодка проведе особистий виїзний прийом громадян

Дата створення: 09:10 11.07.2019, Переглядів: 59

25 липня 2019 року з 9.00 до 13.00 в приміщенні управління агропромислового розвитку райдержадміністрації за адресою м. Умань, вул. М. Залізняка 2-а, каб. 305 буде проводитись особистий виїзний прийом громадян директором Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем.

На Черкащині реалізовуються нові механізми в обслуговуванні клієнтів служби зайнятості

Дата створення: 09:03 11.07.2019, Переглядів: 28

У роботу служби зайнятості протягом останніх років впроваджено ряд нових сервісів щодо надання послуг населенню та роботодавцям, зокрема, електронні кабінети пошукача роботи та роботодавця. Також клієнти служби зайнятості мають можливість презентувати себе у створених відеорезюме та відеопрезентаціях. Водночас є можливість зарекомендувати себе роботодавцю у форматі он-лайн співбесіди.

Продовжується відбір до української збірної на Ігри Нескорених 2020

Дата створення: 08:27 11.07.2019, Переглядів: 57

14 червня на сторінці Ігор Нескорених в Україні (invictusgames.in.ua) розпочався прийом заявок від кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі.

Президент: Монополізація телевізійного простору людьми з проросійськими поглядами неприпустима

Дата створення: 16:22 10.07.2019, Переглядів: 30

Монополізація телевізійного простору, особливо людьми, які мають проросійські погляди, неприпустима під час війни. Про це Президент України Володимир Зеленський заявив у Борисполі 10 липня, відповідаючи на запитання про телеканал NewsOne, який нещодавно мав намір провести телеміст з одним із російських каналів.

Жителів Черкащини запрошує «Аристократична Україна»

Дата створення: 11:39 10.07.2019, Переглядів: 51

З метою відродження національних традицій України, укріплення патріотизму та розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинам, що вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України, 27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».

Упорядковано використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах

Дата створення: 10:45 10.07.2019, Переглядів: 45

Протягом трьох років питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв не було врегульовано. 20 червня президент України підписав Указ №416/2019, завдяки якому набуває чинності постанова КМУ від 22 березня 2017 р. № 176 «Питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах».

Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в селі Дмитрушки

Дата створення: 08:48 10.07.2019, Переглядів: 112

Працівниками територіального центру постійно проводиться моніторинг якісті надання соціальної послуги догляду вдома пенсіонерам, інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Депутати районної ради звернуться з декількох нагальних питань до вищих органів влади

Дата створення: 17:10 09.07.2019, Переглядів: 180

9 липня було зібрано позачергову сесію Уманської районної ради, яку провела голова районної ради Оксана Супрунець. У засіданні взяв участь голова райдержадміністрації Євгеній Данченко. Сесію ініціювали депутати у зв’язку з резонансним злочином – підпалом сільськогосподарської техніки ФГ «Дубок» у селі Затишок. Головне питання – чим і як допомогти поліції у розкритті злочину, адже попередні подібні не були розкриті.

НАРОДЖЕНІ В УМАНСЬКІЙ ЦРЛ СЬОГОДНІ

Дата створення: 16:29 09.07.2019, Переглядів: 51