Діти з ДЦП можуть оздоровитися у реабілітаційних центрах

Дата створення: 11:12 13.05.2019, Переглядів: 117

Цьогоріч в Україні запровадили новий механізм забезпечення реабілітацією дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу. Він діє за принципом «гроші ходять за людиною». Це дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата створення: 14:55 11.05.2019, Переглядів: 265

11 травня перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький провів чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Школярі району вшанували подвиг визволителів

Дата створення: 15:47 10.05.2019, Переглядів: 295

Минають роки. Відлітають у вічність. Але є такі дні, які ніколи не будуть стерті із пам’яті нашого народу. Це 8 та 9 травня 1945 року – День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності

Дата створення: 14:26 10.05.2019, Переглядів: 231

Вночі та вранці 11 травня в Черкасах та області очікується туман 200-500 м.  (І рівень небезпечності, жовтий).

У Матусівській ОТГ відкриють ЦНАП, міні-футбольне поле та ремонтуватимуть дороги власною технікою

Дата створення: 14:13 10.05.2019, Переглядів: 141

„Наша громада пройшла перший тур відбору громад, яким Програма „U-LEAD з Європою“ допомагатиме створити сучасний ЦНАП, – зазначає голова Матусівської ОТГ Василь Колісник. – Ми вже відремонтовали приміщення загальною площею 111 кв. м: облаштували кімнату для роботи адміністраторів, реєстраторів, кімнату очікування, кімнату матері та дитини, санвузол для людей з особливими потребами“.

НАРОДЖЕНІ В УМАНСЬКІЙ ЦРЛ СЬОГОДНІ

Дата створення: 14:06 10.05.2019, Переглядів: 203

У пам'ять про воїнів-визволителів…

Дата створення: 16:27 08.05.2019, Переглядів: 678

Прийшла уже 74-та весна з того часу, як дорогою ціною була здобута перемога у Другій світовій війні. Нашим героям-солдатам споруджено не одну сотню пам’ятників та меморіалів, а на їхніх гранітних плитах викарбувані живі досі імена, незабуті імена захисників Вітчизни. Саме біля обеліску Слави у селі Доброводи  8 травня, у День пам'яті та примирення, відбувся загальнорайонний мітинг, на який прийшли представники декількох поколінь, щоб віддати шану тим, хто виборював перемогу.

У Шполянській ОТГ молодь залучають до місцевого урядування

Дата створення: 15:14 08.05.2019, Переглядів: 171

Незабаром у Шполянській громаді запрацює молодіжний консультативно-дорадчий орган при міській раді ОТГ – молодіжна рада, яка сприятиме активізації діяльності молоді громади у формуванні молодіжної політики Шполянської ОТГ. Міський голова Сергій Кравченко, вже презентував учнівській молоді умови участі у такій раді.

Проведено виїзні заняття Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області

Дата створення: 15:05 08.05.2019, Переглядів: 229

Одним із важливих завдань цивільного захисту є підготовка керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту. Функціональне навчання на території області здійснюється такими установами, як Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області (м. Черкаси) та Уманські курси 3 категорії.

2 місяці громадам - на підготовку й подання до Мінрегіону інфраструктурних проектів

Дата створення: 11:08 08.05.2019, Переглядів: 182

Об’єднані територіальні громади мають два місяці на підготовку та подання до Мінрегіону проектів із поліпшення інфраструктури. Нагадаємо, 54 громадам області на цей рік передбачили з держбюджету субвенцію в 95,6 млн грн.