НАРОДЖЕНІ В УМАНСЬКІЙ ЦРЛ СЬОГОДНІ

Дата створення: 12:36 12.03.2019, Переглядів: 121

За минулу добу в пологовому відділенні Уманської центральної районної лікарні на світ з’явився 1 хлопчик. Вітаємо щасливих батьків та громаду Уманщини з поповненням! Хай життєва стежина немовляти стелиться під світлим небом і серед добрих людей!

З поклоном до Великого Кобзаря

Дата створення: 17:16 11.03.2019, Переглядів: 394

Щороку в березневі дні на Уманщині вшановують генія слова, національного пророка, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і неймовірного таланту, що здобула світову славу. Про Шевченка знають, його цитують, його твори формують світогляд, віддзеркалюють душу українця. Важко знайти українця, який би не знав хоча б кількох шевченківських рядків.

У Родниківці відзначили 75 річницю визволення Уманщини від фашистських загарбників

Дата створення: 17:07 11.03.2019, Переглядів: 370

Сьогодні, 11 березня, в с. Родниківка відзначили одну з найвагоміших дат в історії Уманського району – День визволення краю від німецько-фашистських загарбників. Цьогоріч цій події виповнилося вже 75 років.

Голова райдержадміністрації Євгеній Данченко провів особистий прийом громадян

Дата створення: 16:52 11.03.2019, Переглядів: 258

11 березня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяли начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Мовчанюк, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмила Матушевська, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Катерина Ядак.

Ускладнення погодних умов 11 березня 2019 року по Черкаській області

Дата створення: 14:21 11.03.2019, Переглядів: 161

У найближчу годину з утриманням до кінця доби 11 березня в Черкасах і області очікуються пориви вітру 25-28 м/с (ІІ рівень небезпечності, ПОМАРАНЧЕВИЙ)

Поки наша армія тримає фронт, ми маємо захистити армію в тилу - Президент в Черкасах

Дата створення: 14:06 11.03.2019, Переглядів: 113

Під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку  Черкаської області Президент Петро Порошенко наголосив на важливості протидії спробами інформаційних атак проти української армії.

Олександр Вельбівець озвучив перспективний план Черкащини на Раді регіонального розвитку, що відбулась за участі Президента України

Дата створення: 12:56 11.03.2019, Переглядів: 117

Проект Плану перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки, напрацьований спільно з громадою регіону, презентували на засіданні Ради регіонального розвитку області.

НАРОДЖЕНІ В УМАНСЬКІЙ ЦРЛ СЬОГОДНІ

Дата створення: 12:18 11.03.2019, Переглядів: 123

Прекрасна частина людства поповнилася минулої доби однією дівчинкою, яка народилася в пологовому відділенні Уманської центральної районної лікарні. Всього ж з початку року в ЦРЛ народилося 53 дівчинки та 40 хлопчиків.Вітаємо щасливих батьків та бажаємо світлої долі немовлятам!

«Борітеся - поборете, Вам Бог помагає!», - Президент з дружиною вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Дата створення: 08:17 11.03.2019, Переглядів: 70

Президент Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко на Тарасовій горі в Каневі вшанували пам'ять Тараса Шевченка та поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ЗА ВИРОЩУВАННЯ МОЛОДНЯКА ВРХ

Дата створення: 14:32 07.03.2019, Переглядів: 300

У поточному році діє Державна Програма підтримки особистих селянських господарств, які вирощують молодняк великої рогатої худоби.