Студентська практика в архівному секторі райдержадміністрації

Дата створення: 15:43 08.07.2019, Переглядів: 69

У червні 2019 року в архівному секторі райдержадміністрації проходили  практику по веденню архівної справи студенти ІІ курсу історичного факультету Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини.

Відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

Дата створення: 15:17 08.07.2019, Переглядів: 178

8 липня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяли директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Новаківський, діловод відділу документообігу та контролю райдержадміністрації Валентина Овчар.

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

Дата створення: 13:29 08.07.2019, Переглядів: 49

8 липня у Черкасах та області очікуються грози, вдень місцями по області град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності) - інформує Черкаський обласний центр з гідрометеорології.

Володимир Зеленський: Наша спільна мета – сильні та сучасні ВМС України

Дата створення: 11:45 08.07.2019, Переглядів: 43

Метою України є сильні та оснащені сучасними кораблями Військово-Морські сили. Про це заявив Президент Володимир Зеленський 7 липня, під час робочої поїздки до Одеської області в рамках відзначення Дня Військово-Морських сил Збройних сил України та проведення українсько-американського командно-штабного навчання Sea Breeze – 2019.

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на здобуття премії «Українська книжка року»

Дата створення: 10:47 08.07.2019, Переглядів: 31

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Невідомі зловмисники спалили сільськогосподарську техніку фермеру з Уманщини

Дата створення: 18:06 05.07.2019, Переглядів: 4141

5 липня близько 3-ї години ночі у селі Затишок було спалено вщент три трактори - Т-150, МТЗ-80, МТЗ-82, а також зернозбиральний комбайн New Holland ТС 5080. Техніка, яка не підлягає відновленню, належала фермерському господарству «Дубок». Орієнтовні збитки – 5 млн грн.

Сервісні центри МВС Черкащини перевірять таємні клієнти

Дата створення: 15:17 05.07.2019, Переглядів: 128

Наприкінці минулого року у столичних сервісних центрах МВС нового зразка стартував пілотний проект «Таємний клієнт».

Президент у Торонто провів зустріч із першим заступником Директора-розпорядника МВФ

Дата створення: 12:44 05.07.2019, Переглядів: 67

2 липня Президент України Володимир Зеленський у Торонто провів зустріч із першим заступником Директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном.

У селі Берестівець створили місцеву пожежну команду

Дата створення: 17:59 04.07.2019, Переглядів: 234

У Берестівці та навколишніх селах відтепер стане безпечніше. 4 липня тут урочисто відкрили місцеву пожежну команду. На захід завітав перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький. Серед присутніх – заступник голови Паланської ОТГ Олександр Шевчук, староста с.Берестівець Галина Панасюк, заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Олександр Горобець, начальник Уманського районного відділення ДСНС України у Черкаській області Володимир Лебідь, директор ТОВ «Берестівець» Василь Чекаленко, представники Дмитрушківської та Ладижинської ОТГ, сільські голови.

Протягом останніх років ремонт доріг на Уманщині значно активізувався

Дата створення: 17:45 04.07.2019, Переглядів: 154

Головними пріоритетами у розбудові інфраструктури Уманщини є ремонт і відновлення автошляхів. Про це зазначив голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко під час координаційної наради 2 липня. Детально про стан проведення ремонтних робіт на дорогах в межах району розповів на нараді перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жорницький.