Звіти про роботу архівного відділу райдержадміністрації

Звіт про роботу архівного відділу Уманської районної державної адміністрації за 2023 рік

23 Липня, 2020 р., 14:38
Архівний відділ райдержадміністрації, як місцева державна архівна установа,  вносить до Національного архівного фонду (далі - НАФ) архівні документи, що мають місцеве значення, веде їх облік, зберігання та використання відомостей, що в них містяться, а також реалізує державну політику у сфері діловодства та архівної справи, здійснює контроль за діяльністю архівних підрозділів підприємств, установ та організацій на території району.

23 Січня, 2020 р., 14:42
На виконання постанови КМУ від 27.11.2019 № 973, якою  встановлено для архівних відділів райдержадміністрацій, як виняток, можливість створення відділу зі штатною чисельністю не менше як 2 одиниці, було  прийнято розпорядження Уманської райдержадміністрації від 03.01.2020 № 6 «Про структуру райдержадміністрації», яким змінено назву «архівний сектор» на «архівний відділ» Уманської районної державної адміністрації. Розпорядженням райдержадміністрації від 08.01.2020 № 9 затверджено нове положення про відділ та внесено відповідні зміни до ЄДРПО.