Вітання

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк із Міжнародним жіночим днем

Дата створення: 11:48 06.03.2020

Дорогі жінки! Щиро вітаю вас із Міжнародним жіночим днем!

Звернення голови Уманської райдержадміністрації Світлани Волошенюк з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

Дата створення: 10:46 29.01.2020

У кожної нації є символи самовідданості й подвигу. Герої Крут – безперечно, серед українських видатних постатей. 29 січня ми вшановуємо пам'ять про курсантів військової школи, студентів та гімназистів, які дали відсіч у рази чисельнішій більшовицькій армії – тим самим затримавши ворога на декілька днів, що дало можливість урядові УНР вперше за понад 150 років добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем Соборності України

Дата створення: 12:37 22.01.2020

Шановні жителі Уманщини! Минуле століття залишило нам у спадок знаменні події, які й донині не втрачають своєї значимості. Однією з них є ухвала Акту Соборності Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року, яка стала втіленням вічного прагнення українців жити нероздільно один від одного та незалежно від інших країн. І хоча тоді Акту Злуки не судилося бути реалізованим, наш народ проніс це бажання через багато десятиліть, щоб врешті Україна утвердилася як суверенна незалежна держава.

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Різдвом Христовим

Дата створення: 16:18 03.01.2020

Дорогі жителі Уманщини! Щиро вітаю вас із світлим святом Різдва Христового!

Дата створення: 10:57 25.12.2019

Щиро вітаю всіх християн Західного обряду зі світлим святом Різдва Христового!

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем енергетика

Дата створення: 15:11 20.12.2019

Шановні працівники, ветерани енергетичної галузі!  Щиро вітаю вас із Днем енергетика, який відзначається 22 грудня!

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем місцевого самоврядування

Дата створення: 15:25 06.12.2019

Шановні депутати районної та місцевих рад, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, ветерани, працівники органів місцевого самоврядування Уманщини!

Звернення Сергія Жорницького з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 09:48 21.11.2019

Дорогі жителі Уманщини! 21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлений на згадку про початок двох революцій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства –  гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами. У 2004 році ми були змушені захищати свій вибір, а  з листопада 2013 – європейський шлях розвитку нашої країни.