Черкаська область

Вітання

Вітання голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з Днем медичної сестри

Дата створення: 11:05 12.05.2021

Дорогі медсестри і медбрати Уманщини! З нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за важливу і гідну працю!

Звернення голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 15:08 07.05.2021

Дорогі ветерани та жителі Уманського району! 8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників, адже Україна опинилася в зоні найжорстокіших боїв, зазнавши найбільших втрат серед інших країн-учасниць.

Вітання голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з Великоднем

Дата створення: 18:23 30.04.2021

Шановні жителі Уманщини! З почуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю вас із найбільшим християнським святом – днем Воскресіння Христового!

Вітання голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з Днем прикордонника

Дата створення: 08:18 30.04.2021

Шановні прикордонники та ветерани прикордонної служби! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Звернення голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з нагоди Дня пам'яті Чорнобильської катастрофи

Дата створення: 08:47 26.04.2021

Шановні жителі Уманщини! Сьогодні, 26 квітня, ми згадуємо одну з найстрашніших екологічних катастроф України і всього людства – аварію на Чорнобильській атомній електростанції.

Звернення голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів

Дата створення: 16:04 09.04.2021

Шановні жителі Уманщини! Щороку 11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. В цей день весь світ віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в концтаборах та гетто.

Вітання голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з Благовіщенням

Дата створення: 13:53 07.04.2021

Дорогі друзі! Сьогодні ми разом з усією християнською спільнотою відзначаємо велике свято – Благовіщення, яке дарує нам світлу надію на добре майбутнє.

Звернення голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з нагоди Дня українського добровольця

Дата створення: 14:26 12.03.2021

Шановна громадо Уманщини! 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. В цей день 2014 року 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Саме такі батальйони взяли участь у перших найважчих боях на сході нашої країни проти російського агресора, по суті, до того не маючи жодного відношення до армії.

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Дата створення: 23:48 07.03.2021

Дорогі жінки, сердечно вітаю вас із Міжнародним жіночим днем! З цієї нагоди хочу зазначити, що ми, чоловіки, щоденно захоплюємось вашим вмінням бути водночас ніжними і сильними, чуттєвими і гордими, багатогранними і цілеспрямованими. А ще вашою суперсилою, безумовно, є вміння бути надзвичайно турботливими берегинями домашнього вогнища, люблячими матусями та сумлінними, мудрими, прогресивними фахівцями у різних напрямках життєдіяльності.

Звернення голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 07:51 15.02.2021

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!