Вітання

Звернення голови Уманської РДА Світлани Волошенюк до Дня пам'яті жертв голодоморів

Дата створення: 10:32 28.11.2020

Шановні жителі Уманщини! У ці скорботні дні Україна в жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодомору 1932-1933 років, голодних 1921-1922 та 1946-1947 років. Це не просто історична минувшина, а незагоєна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь.

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк із Днем Гідності та Свободи

Дата створення: 12:10 20.11.2020

Шановні жителі Уманщини! Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем студента

Дата створення: 12:46 17.11.2020

Дорога молодь! Шановне студенство! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата створення: 10:19 16.11.2020

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть найтепліші вітання з нагоди професійного свята!

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем працівників сільського господарства

Дата створення: 16:04 13.11.2020

Шановні працівники сільського господарства Уманщини! Ваш професійний день – це свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею вирощують хліб, виробляють цінну та якісну продукцію тваринництва.

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем працівників культури і майстрів народного мистецтва

Дата створення: 12:28 09.11.2020

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Уманщини! Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери

Дата створення: 16:32 30.10.2020

Шановні працівники соціальної сфери Уманщини! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем визволення України від нацистських загарбників

Дата створення: 11:39 28.10.2020

Дорогі ветерани Другої світової війни! Шановні жителі Уманщини! Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну дату – 76 річницю визволення України від нацистських загарбників.

Вітання голови райдержадміністрації з Днем автомобіліста і дорожника

Дата створення: 12:29 25.10.2020

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства Уманщини! Сердечно вас та всіх водіїв із Днем автомобіліста і дорожника!

Вітання голови Уманської РДА Світлани Волошенюк з Днем захисника України

Дата створення: 08:38 14.10.2020

Шановні захисники України! Дорогі жителі Уманщини! 14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми відзначаємо також День захисника України. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Воно воістину всенародне, окроплене кров’ю та освячене вірою. Адже наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам  і відстоював рідну землю.