Вітання

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем Конституції України та Днем молоді

Дата створення: 15:55 26.06.2020

Шановні  жителі Уманщини! 28 червня виповнюється двадцять чотири роки відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітньої держави документ – Конституцію.

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем державної служби

Дата створення: 14:21 23.06.2020

Дорогі державні службовці! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби.

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем медичного працівника

Дата створення: 15:34 19.06.2020

Шановні медичні працівники! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем фермера

Дата створення: 10:01 19.06.2020

Шановні фермери Уманщини! Щиро вітаю з професійним святом! Віднині люди, які віддано працюють на землі, мають власне свято – День фермера!

Вітання голови райдержадміністрації з Днем журналіста

Дата створення: 15:35 05.06.2020

Шановні журналісти Уманщини! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!

Вітання голови райдержадміністрації з Днем захисту дітей

Дата створення: 10:17 01.06.2020

Дорогі діти! Вітаю вас із вашим головним святом - Днем захисту дітей, з початком літа, а, значить, і початком тривалих канікул.

Вітання голови райдержадміністрації з Днем вишиванки

Дата створення: 11:59 21.05.2020

Шановна громадо Уманщини! Сердечно вітаю із всенародним святом – Днем вишиванки!

Вітання голови райдержадміністрації з Днем сімейного лікаря

Дата створення: 08:50 21.05.2020

Шановні сімейні лікарі! Щиро вітаю вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря!

Звернення голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій та Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Дата створення: 11:47 17.05.2020

Шановні жителі Уманщини! У третю неділю травня ми вшановуємо світлу пам’ять жертв політичних репресій – людей, розстріляних комуністичним режимом без суду і без слідства, відправлених до таборів та заслань, позбавлених своїх громадянських прав.

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем Європи

Дата створення: 15:46 15.05.2020

Дорогі жителі Уманського району! Щорічно в ці травневі дні ми відзначаємо День Європи. Для нас це особливе свято, в яке ми не лише засвідчуємо, що Україна – географічний центр європейського континенту, а й член великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами.