Черкаська область

Вітання

Звернення голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 07:51 15.02.2021

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Звернення голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут

Дата створення: 08:52 29.01.2021

Шановні жителі Уманського району! 29 січня ми відзначаємо річницю героїчного бою під Крутами, що відбувся під час наступу більшовицьких військ на Київ у 1918 році та став символом стійкості, самопожертви і патріотизму української молоді у боротьбі за державність.

Звернення голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з нагоди Дня пам'яті жертв Голокосту

Дата створення: 08:27 27.01.2021

Шановні жителі Уманщини! 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам’ять жертв Голокосту – жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни лише за те, що були євреями.

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем Соборності України

Дата створення: 08:48 22.01.2021

Шановні жителі Уманського району! Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Водохрещем

Дата створення: 09:21 19.01.2021

Шановні жителі Уманщини! 19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято – Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреще. Це свято здавна символізує очищення від усього нещирого і недоброго, свято світлих помислів та нових починань.

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Різдвом Христовим

Дата створення: 15:36 05.01.2021

Шановні жителі Уманського району, від усього серця вітаю вас із Різдвом Христовим!

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Новим роком

Дата створення: 11:07 31.12.2020

Дорогі жителі Уманщини! Уже зовсім скоро стрілки годинників перетнуть символічну межу, за якою розпочнеться новий – 2021 рік. Цієї миті усі ми сповнені надій на кращу долю, щастя, добробут для себе та своїх рідних, а відтак – для всієї нашої України. Тому найперше, що хочу побажати кожному з вас, – щоб ваші найзаповітніші мрії обов’язково збулися!

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Різдвом Христовим

Дата створення: 08:18 25.12.2020

Шановна християнська громадо західного обряду, прийміть найщиріші вітання з нагоди величного свята – Різдва Христового!

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем працівників архівних установ

Дата створення: 16:00 24.12.2020

Шановні працівники архівних установ Уманщини, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників архівних установ!

Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем енергетика

Дата створення: 08:50 22.12.2020

Шановні працівники енергетичної галузі Уманщини! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика, який став визнанням ваших високих заслуг в економічному розвитку, удосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення.