Вітання

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем Соборності України

Дата створення: 12:37 22.01.2020

Шановні жителі Уманщини! Минуле століття залишило нам у спадок знаменні події, які й донині не втрачають своєї значимості. Однією з них є ухвала Акту Соборності Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року, яка стала втіленням вічного прагнення українців жити нероздільно один від одного та незалежно від інших країн. І хоча тоді Акту Злуки не судилося бути реалізованим, наш народ проніс це бажання через багато десятиліть, щоб врешті Україна утвердилася як суверенна незалежна держава.

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Різдвом Христовим

Дата створення: 16:18 03.01.2020

Дорогі жителі Уманщини! Щиро вітаю вас із світлим святом Різдва Христового!

Дата створення: 10:57 25.12.2019

Щиро вітаю всіх християн Західного обряду зі світлим святом Різдва Христового!

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем енергетика

Дата створення: 15:11 20.12.2019

Шановні працівники, ветерани енергетичної галузі!  Щиро вітаю вас із Днем енергетика, який відзначається 22 грудня!

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем місцевого самоврядування

Дата створення: 15:25 06.12.2019

Шановні депутати районної та місцевих рад, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, ветерани, працівники органів місцевого самоврядування Уманщини!

Звернення Сергія Жорницького з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 09:48 21.11.2019

Дорогі жителі Уманщини! 21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлений на згадку про початок двох революцій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства –  гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами. У 2004 році ми були змушені захищати свій вибір, а  з листопада 2013 – європейський шлях розвитку нашої країни.

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем працівників сільського господарства

Дата створення: 15:34 15.11.2019

Шановні працівники сільського господарства Уманщини!

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Дата створення: 15:24 15.11.2019

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Уманщини!