Інформація про роботу архівного сектору райдержадміністрації із зверненнями громадян у 2017 році

Архівний сектор Уманської райдержадміністрації приділяє значну увагу розгляду та виконанню запитів юридичних і фізичних осіб, спрямованих на забезпечення їх прав та законних інтересів, доступу користувачів до документальної ретроспективної інформації.

Протягом 2017 року до архівного сектору райдержадміністрації надійшло 410 заяви і запити від фізичних та юридичних осіб, з них: тематичних – 28  (7 %),  соціально-правового характеру –   382 (93 %).

З позитивним результатом виконано – 384 запити (94 %), надано                     26 (6 %) негативних відповідей, зумовлених непрофільністю запитів або відсутністю необхідної заявникам інформації в архівних документах та з рекомендацією звернутися за місцем знаходження документів. (Відсотки визначаються від загальної кількості запитів).

Серед соціально-правових запитів переважала тематика з питань:

- заробітна плата – 94 (24 %);

- робота (прийняття-звільнення) – 93 (24 %);

- зарахування до стажу років – 22 (7 %);

- обрання депутатами Уманської районної ради – 4 (1 %);

- земельні питання – 127 (33 %);

- присвоєння номерів будинків і зміна назв вулиць – 27 (7 %);

- кількість поголів’я корів і свиней (для пільгових пенсій) – 4 (1 %);

- інші питання – 13 (3 %).

(Відсотки визначаються від загальної кількості позитивно виконаних запитів).

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» відповіді надаються у термін від одного дня до місяця. Протягом 2017 року на адресу архівного сектору райдержадміністрації скарги щодо  порушення строків виконання запитів або щодо необґрунтованої   відмови у наданні інформації заявникам – не надходили.

Запити, що надійшли не за призначенням, пересилаються для розгляду іншим уповноваженим органам за місцем зберігання документів у термін від одного до п’яти днів.

Прийом громадян в архівному секторі здійснюється щоденно (крім вихідних днів) з 8.00 до  17.15 (обідня перерва з 13.00 до 14.00).