Вітання голови райдержадміністрації з Днем енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі Уманщини!

Від щирого серця вітаю вас з Днем енергетика!

Без електроенергії сьогодні немислимий розвиток і стабільне існування жодної галузі господарства світу. Ми настільки звикли до такого блага цивілізації як електроенергія, що часто навіть не усвідомлюємо, наскільки клопітка і непроста праця стоїть за безперебійним електропостачанням кожного дня.

Витримуючи нарікання споживачів, ви в дощ чи сніг, холод чи спеку намагаєтеся в найкоротший термін налагодити якісне електропостачання.

І зараз, у час непростих викликів, ви з честю витримуєте усі труднощі, забезпечуючи безперебійне постачання електричної енергії в оселі наших громадян, створюєте належні умови для діяльності промислових споживачів.

Тож від усієї душі бажаю вам здоров’я, оптимізму у вирішенні виробничих і життєвих задач та подальших досягнень. Нехай робота завжди приносить радість, задоволення і почуття гордості, а професійні успіхи йдуть поряд із особистим щастям і благополуччям!

З повагою –

голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко