Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня державної служби

Шановні державні службовці Уманщини!

Сердечно вітаю вас із Днем державної служби!

Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень в Україні, моральне та фінансове благополуччя людей.

Тож нехай ваша старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям, а ваші добрі справи сприяють розвитку країни, розв’язанню повсякденних проблем її мешканців.

Щиро бажаю вам витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі, світлих життєвих обріїв, добра, щастя, здоров’я та задоволення від вашої праці.

Хай кожен день вашого життя буде  радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко