Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня державної служби

Дата: 23.06.2018 08:30

Шановні державні службовці Уманщини!

Сердечно вітаю вас із Днем державної служби!

Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень в Україні, моральне та фінансове благополуччя людей.

Тож нехай ваша старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям, а ваші добрі справи сприяють розвитку країни, розв’язанню повсякденних проблем її мешканців.

Щиро бажаю вам витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі, світлих життєвих обріїв, добра, щастя, здоров’я та задоволення від вашої праці.

Хай кожен день вашого життя буде  радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко