Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги

Дата: 08.05.2018 08:52

Фото без описуШановна громадо Уманщини!

У ці дні на початку травня ми щороку віддаємо данину глибокої поваги всім людям, які захищали свою землю від зла у роки Другої світової війни. Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на фронтах тієї страшної війни, хто працював у тилу, хто в повоєнні роки відбудовував міста та села.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, яка кривавими ранами відзивається у серцях мільйонів громадян.

На жаль, знову нашу землю топчуть чоботи ворожих солдат, українці вимушені зі зброєю в руках боронити свою свободу та незалежність. Тому зараз ми ще більше усвідомлюємо стійкість, мужність, самовідданість та патріотизм сотень тисяч наших земляків, що боролися проти нацизму понад 70 років тому.

Бажаю усім ветеранам, доблесним українським воїнам, які боронять суверенітет України, і всім нам миру, стійкості, міцного здоров’я, добра та витримки!

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців обернулася Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаних націй. Пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І це робить нас сильнішими.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

З повагою –