Вітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2018 09:10

Фото без описуШановні депутати районної та місцевих рад, сільські голови, ветерани, працівники органів місцевого самоврядування Уманщини!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної демократичної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Завдяки реформі децентралізації влади вперше в історії сучасної України громадяни та обрані ними органи місцевого самоврядування отримали інструменти для формування самодостатніх громад як основи сильної та заможної європейської України.

Впевнений у тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки та оптимізму. Нехай ваша професійність та досвід сприяють розбудові й розвитку Уманського району, а розуміння і підтримка земляків завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Зі святом!

З повагою –

голова Уманської районної державної адміністрації