Вітання голови райдержадміністрації з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2018 09:15

Шановні військовослужбовці, ветерани війни та Збройних Сил України!

Фото без описуЩиро вітаю вас із професійним святом, яке воістину стало всенародним, адже саме Збройні Сили України бережуть кордони нашої держави, її національні інтереси, забезпечують спокій громадян.

Переконаний, служба в лавах Української армії – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – це запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

З гордістю можемо сказати, що нині Збройні Сили України стають однією з найсучасніших і боєздатних армій світу, армією нового покоління українців. Подальша модернізація озброєння та військової техніки, перехід на стандарти НАТО та вступ до нього – це шлях до сильної обороноздатної держави.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам.

З нагоди свята щиро бажаю усім, хто гордий в минулому та сучасному служити в Збройних Силах України, успіхів, міцного здоров’я, надійного родинного тилу, мирного неба та процвітання вам і нашій державі! Слава Україні!

З повагою –

голова Уманської районної державної адміністрації