Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Уманщини!

Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який є даниною вашому вагомому внеску у відродження української національної культури, розвитку народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Наш край здавна відзначався талантами, які прославляли не тільки Уманщину, а й Україну. Нам є, ким гордитися. Це особистості, які створюють хороший настрій і відпочинок для інших. Вони згуртовують навколо себе талановитих від Бога людей, дарують хвилини радості і душевного задоволення.

Бібліотекарям і музейним працівникам, танцюристам і гумористам, співакам і неперевершеним музикантам, керівникам та педагогам дитячих шкіл мистецтв, керівникам творчих колективів, усім, хто щоденною клопіткою працею зберігає та збагачує українську національну культуру, бажаю творчого неспокою, незгасного ентузіазму, віри в себе і свою благородну місію. Нехай культура зміцнює і гуртує українське суспільство!

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко