Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 09:37

Шановні жителі Уманщини!

Сьогодні ми в скорботі схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, різного соціального статусу і навіть різної національності – героями Небесної сотні, які стали символом Революції Гідності в Україні.

Фото без описуНебесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для майбутніх поколінь.

Серед активістів був і Віталій Смоленський із села Фурманка, вбитий силовиками на Майдані.

Його ім’я, як і імена всіх інших новітніх Героїв, уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам’ять про «Небесне військо» нагадуватиме нам про відвагу кожного, хто поклав життя за свободу.

Але сьогодні ми маємо не просто віддати шану героїзму Небесної Сотні. Кожен з нас має усвідомити, що найкраща данина їхньому подвигу – досягнути того, за що вони полягли.

Європейський союз – це мета, до якої рухає країну Президент Петро Порошенко, це ціль, яку усі ми разом повинні наближувати щоденними думками і реальними діями.

Ми не маємо морального права зрадити тій меті, за яку полягло стільки життів.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні! Вічна пам'ять героям АТО!

Вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі! Слава Україні! Героям слава!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко