Звернення голови Уманської райдержадміністрації з нагоди Дня пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2018 09:42

Фото без описуШановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День виведення радянських військ з Афганістану. Двадцять дев’ять років тому останній солдат покинув афганську землю. І саме цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

Тож з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок Уманщини, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Ми шануємо їх героїзм і звитягу. Ми захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності. Там, на чужині, наші співвітчизники проявили мужність і професіоналізм. Їх високий гуманізм та милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу.

Шановні воїни-інтернаціоналісти, нехай же доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів.

Честь вам і слава!

З повагою – голова