Рятувальники Уманщини відзначили свій професійний день
17 вересня в Україні відзначається День рятівника. Це свято людей, які обрали своїм фахом захист інших від стихійних бід та техногенних катастроф.
Напередодні професійного дня в Уманському районному відділі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області – 14-й Державній пожежно-рятувальній частині – пройшли урочистості, в яких взяла участь керівник апарату Уманської районної державної адміністрації Наталія Сиротюк.
Зі словами щирих привітань Наталія Миколаївна звернулася до присутніх:
«Щороку вашими вмілими та професійними діями визволяються з біди сотні людей, рятується найцінніше, що є у нас – життя. Неодноразово Уманський підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій України брав учать у ліквідації масштабних лих. Приклади відваги та рішучості, здійснені під час виконання службових обов'язків, свідчать про те, що в вашому колективі об'єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями люди. Рятувальник – це, безумовно, робота для людей мужніх, сильних, рішучих і витривалих. Такими якостями наділені не лише чоловіки, а й жінки, які теж є серед лав рятувальників Уманщини. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу ви здобули повагу і шану від мешканців Уманщини. Дякую вам за вірність обов'язку, постійну готовність до боротьби з незваним лихом».
За високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби та з нагоди Дня рятівника почесні грамоти райдержадміністрації отримали:
- ГАНЗЮК Олександр Васильович – провідний інспектор Уманського РВ УДСНС України у Черкаській області, капітан служби цивільного захисту;
- ГЕЙКО Олександр Олексійович – водій 14 ДПРЧ УДСНС України у Черкаській області, старшина служби цивільного захисту.
Професія рятувальника, безумовно, варта поваги, адже саме ці люди за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді та у горах, першими прибувають на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Своєю повсякденною самовідданою працею вони роблять наше життя безпечнішим.