Вітання голови райдержадміністрації з Днем Збройних Сил України
Шановні службовці Збройних Сил України!
Щиро вітаю вас із професійним днем, який воістину став всенародним! У нинішній скрутний для України час роль української армії зросла, як ніколи. Ви – наша надія й опора, адже бороните наші домівки і наші життя.
У цей день вітаю наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, волонтерів та всіх доброчинців, які підтримують збройні сили! Дякую вам за кожен мирний день в Україні. Вірю, що з вашою допомогою наша держава вистоїть перед агресором.
Бажаю всім вам міцного фізичного здоров’я і морального спокою, успіхів у тактичній підготовці та виконанні бойових завдань, надійних тилів і всіх земних благ!
З повагою –
голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко