Виїзд мультидисциплінарної команди

Дата: 08.02.2018 10:21

З метою забезпечення доступності соціальних послуг, охоплення більшої чисельності осіб, задоволення їх потреб, здешевлення вартості соціальних послуг  в територіальному центрі впроваджено мультидисциплінарний підхід з надання соціальної  послуги одиноким непрацездатним громадянам, які потребують постійного стороннього догляду.

07.02.2018 здійснено виїзд в с. Косенівка мультидисциплінарною командою територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району  в складі завідувача відділення соціальної допомоги вдома Сановської Ю.А., соціального працівника відділення соціальної допомоги вдома Пясецької О.В., соціального робітника Гайдук О.В.

До мультидисциплінарної команди територіального центру також долучився медичний працівник с. Косенівка Лисенко Н.Г.  5 жителям с. Косенівка надали інформаційні, медичні та соціальні послуги.

Протягом дня здійснено моніторинг надання соціальної послуги догляду вдома 4 соціальних робітників та обстежено матеріально-побутові умови проживання 22 підопічних відділення.

Перевіркою встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки, надають підопічним послуги відповідно до рухової активності, а саме: доставка продуктів, медикаментів, води, приготування їжі, прибирання житла, сплата платежів та інші соціальні послуги згідно Державного Стандарту догляду вдома. Підопічні задоволені роботою соціальних робітників скарг та нарікань не має.

Директор терцентру      Н.Г. Кицик