Вітання голови райдержадміністрації з Міжнародним жіночим днем

Дорогі жінки Уманщини!

Сердечно вітаю вас із чудовим весняним святом –

Міжнародним жіночим днем!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою жінки. Жінки займають визначальну роль у суспільному житті, оберігають родинні цінності, є надійним тилом і підтримкою у подоланні всіх труднощів нашого буття. Своєю невтомною працею на робочих місцях на виробництві, в освіті, науці, культурі, медицині та громадській діяльності вони примножують добру славу і здобутки нашого краю та всієї України.

Тож з нагоди свята щиро бажаю усім вам, милі жінки, міцного здоров’я, бадьорості духу, добробуту і родинного затишку, сердечного тепла, уваги і турботи від рідних та близьких людей. Хай кожен ваш день буде по-весняному сонячним і радісним, окриленим новими задумами і планами, відзначений успіхами, трудовими здобутками, здійсненням ваших мрій.

Вдячний за працелюбність, лагідність, старанність у всіх ваших починаннях. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і приростає новими пагінцями. А весна живе у вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації

Євгеній Данченко