Вітання голови райдержадміністрації з Міжнародним жіночим днем

Дата: 08.03.2019 10:50

Дорогі жінки Уманщини!

Фото без описуПрийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята весни – Міжнародного жіночого дня!

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Завдяки вашим таланту, працьовитості та енергії Уманський район з кожним роком стає ще гарнішим і процвітаючим.

Низький уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші душі! Нехай цей весняний день дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Бажаю вам міцного здоров’я, безмежного щастя, нев’янучої молодості та краси. Нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями.

Миру вам, прихильності долі, радості на довгі і щасливі літа!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації

Євгеній Данченко