Вітання голови райдержадміністрації з Днем енергетика

Шановні працівники енергетичної сфери!

День і ніч не покладаючи рук  ви забезпечуєте населення нашої країни такими звичними і незамінними речами в нашому житті: гарячою водою в крані, теплом в батареях, струмом в розетках.

Невтомною працею, талантом і наснагою кількох поколінь створено розвинутий, потужний енергетичний комплекс. Введення в експлуатацію нових  енергетичних потужностей переконливо свідчить про високий потенціал енергетичної галузі України.

Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Бажаю всім працівникам енергетичної галузі нових  творчих злетів і здобутків.  Зичу вам великого людського щастя, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя вам та вашим сім’ям!

З повагою – голова Уманської районної державної адміністрації

Є. М. Данченко