Проведено вибори до першої об’єднаної територіальної громади Уманського району

Дата: 30.10.2017 11:10

Вчора, 29 жовтня, відбулися вибори до Паланської об'єднаної територіальної громади. Голосування відбувалося у 8 селах: Кочержинці, Берестівець, Громи, Кочубіївка, Максимівка, Томашівка, Городецьке і власне Паланка.

За інформацією дільничних виборчих комісій, із 6242 виборців здійснили своє волевиявлення  3068, це 49,15 %.

Жителі громад обрали своїм керівником колишнього сільського голову с. Паланка Кучеренка Петра Федоровича. Він здобув беззаперечну перемогу – 91,28 % усіх голосів виборців.

Рада Паланської громади сформується так: Аграрна партія – 11 депутатів (42,31 %), БПП «Солідарність» - 10 депутатів (38,46 %), по одному депутату від політичних партій «Сраведливість», «Об’єднання Самопоміч», «Радикальна партія Олега Ляшка», ВО «Батьківщина» та один самовисуванець.

Звичайно, це ще попередні результати, офіційні будуть оголошені через два тижні.