Вітання з днем народження Тетяни Олександрівни Чорномаз

Дата: 25.01.2018 11:26

Уманська районна державна адміністрація сердечно вітає

голову громадської ради при райдержадміністрації, голову народознавчого товариства «Берегиня»

Чорномаз Тетяну Олександрівну

з днем народження!

Шановна Тетяно Олександрівно!

Взаємодія райдержадміністрації з громадськістю є важливою складовою вирішення актуальних питань державної політики, в тому числі й найважливіших питань із життя Уманського району. Тож Вам, як людині, яка має активну громадську позицію та високі моральні принципи хочеться побажати, щоб у Вашому серці ніколи не згасало повсякденне бажання працювати на благо людей та нашого краю.

Хай Ваша життєлюбність, ентузіазм, широкий діапазон знань та інтересів, високий професіоналізм, працьовитість, відданість справі й тверда життєва позиція і надалі користуються повагою серед колег та громадськості.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, нових творчих здобутків, духовних і фізичних сил, терпіння, удачі та оптимізму. Нехай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас та Вашу родину.

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації