Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації з Днем медичного працівника

Переглядів: 135

Шановні медичні працівники Уманщини – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я! 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров’я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

Своєю невтомною працею ви демонструєте приклади професіоналізму, витримки та самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Тож з нагоди професійного свята бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя, успіхів та мирного неба. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко« повернутися до списку новин